kadr z teledysku "TGMB"

Tede wspiera młodych artystów. Raper wystąpił w singlu zawodnika Asfalt Records


04 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Młody reprezentant Asfalt Records, Dżej, podzielił się właśnie pierwszym singlem z mainstreamowym featuringiem. Obok autora Mieszanki Przypraw wystąpił Tede.

Dżej i Tede nagrali razem banger

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel Dżeja, uczestnika akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Tym razem zawodnik Asfaltu zaprezentował utwór TGMB, gdzie obok niego wystąpił Tede. Autorem muzyki jest kbbeatz, natomiast mix i mastering wykonał DJ Haem.

Zobacz: Ten beef nigdy się nie skończy. Tede parodiuje Peję

Piosence towarzyszy teledysk według scenariusza Kuby Sozoniuka i Dżeja. Zdjęcia wykonał Jakub Makowski, natomiast reżyserii podjął się Damian Lipiński. Wideo dostępne jest od 13:00 na kanale Asfalt Records.

Dżej feat. Tede – TGMB

Dżej dołączył do Asfalt Records latem zeszłego roku. W tym czasie młody raper zdążył wystąpić m.in. na dwudziestoleciu O.S.T.R.-a w łódzkiej Atlas Arenie. W maju tego roku nawijacz wydał również krótki materiał. EP-ka Mieszanka Przypraw składa się z czterech piosenek trwających łącznie prawie jedenaście minut.

Dżej – Mieszanka Przypraw EP – odsłuch albumu

Tede zagra koncerty we Wrocławiu i w Krakowie. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Od zeszłej jesieni Tede nie przestaje świętować jubileuszu debiutanckiego albumu. Graniecki, wraz z Agencją L2L, przygotował w sierpniu dwie imprezy, podczas których gwarantuje nam doznanie S.P.O.R.T.-u po raz kolejny. Pierwsze z wydarzeń odbędzie się w HypeParku w Krakowie w piątek, 19 sierpnia. Drugi event zaplanowano dokładnie tydzień później we Wrocławiu, gdzie TDF odwiedzi Hotspot.

Podczas obu imprez bramki zostaną otworzone o 19:00, jednak Tede wejdzie na scenę dopiero dwie godziny później. Bilety na krakowski i wrocławski koncert Tedego znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już druga z trzech dostępnych pul biletów, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

Młody reprezentant Asfalt Records, Dżej, podzielił się właśnie pierwszym singlem z mainstreamowym featuringiem. Obok autora Mieszanki Przypraw wystąpił Tede. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dżej i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →