Kadr z teledysku "Pionek"

Yacob nowym artystą w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT


07 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Na kanale Asfalt Records pojawił się debiutancki track rapera o pseudonimie Yacob, kolejnego uczestnika akcji Asfalt NEXT. Sprawdź!

Yacob – Pionek 

Yacob to pierwszy reprezentant muzyki trap w Asfalt Records! Młody, 19-letni freestyle’owiec jest jedenastym uczestnikiem akcji Coca Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Yacob nie jest postacią anonimową w hip-hopowym podziemiu. Prowadząc swój kanał na YouTube dał się poznać jako bardzo płodny artysta, nagrywający dużo i często. Yacob podczas nagrań posługuje się freestylem. Jego swobodny i wyluzowany styl przypomina rap z początków istnienia kultury hip-hop w Polsce, co w połączeniu z solidnym trapowym bitem i wpadającymi w ucho refrenami tworzy naprawdę wybuchową mieszankę.

– czytamy w opisie kawałka (pisownia oryginalna)

Bit do kawałka wyprodukował Bayden. Mix i mastering to dzieło DJ-a Haema. Teledysk wyreżyserował Łukasz Balcerzak.

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT – co to za akcja?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www. asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty.

– mówi o projecie Marcin „Tytus” Grabski, założyciel wytwórni

Program realizowany będzie do końca kwietnia bieżącego roku. Zgłosić może się każdy – wystarczy wypełnić formularz na asfaltnext.pl. Wybrani, szczególnie wyróżniający się artyści zostają nagrodzeni opublikowaniem ich materiału na kanale wytwórni, a ci najlepsi spośród nich mogą zgarnąć nawet podpisanie kontraktu z Asfaltem. W ramach akcji debiutowali już m.in. Karolina Łopuch i RefMainNeurosplotEliasz czy Mei Bee

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT projekt dla łodych artystów
źródło: materiały prasowe

Na kanale Asfalt Records pojawił się debiutancki track rapera o pseudonimie Yacob, kolejnego uczestnika akcji Asfalt NEXT. Sprawdź! Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Yacob – Pionek  Yacob to pierwszy reprezentant muzyki trap […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →