Michał Chojnacki

Debiutuje pierwsza raperka w historii wytwórni Asfalt RecordsMei Bee


26 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na kanale AsfatRecords pojawił się pierwszy numer raperki o pseudonimie Mei Bee wraz z teledyskiem. Sprawdź szczegóły.

Za podkład muzyczny do kawałka odpowiada Nigdzie Indziej. Klip to dzieło Łukasza Balcerzaka. Mixem i masteringiem zajął się DJ Haem.

Mei Bee – Mainstream 

Mei Bee – kim jest ta młoda debiutantka?

Raperka jest uczestniczką akcji Asfalt NEXT. Jest to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 roku i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostaje debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który przesyła swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska.

Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty.

– mówi o akcji Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records

A sama Mei Bee? Wiemy o niej na razie tylko tyle, że choć powyższy numer jest jej debiutem rapowym, to jednak jest związana z muzyką praktycznie od dziecka.

Prawie cała moja rodzina jest związana z muzyką, moja mama śmieje się, że zaczęłam śpiewać szybciej niż zaczęłam chodzić. Mam też wykształcenie w tej dziedzinie – od przedszkola muzycznego, przez szkołę muzyczną I stopnia, którą ukończyłam w klasie perkusyjnej, aż po chór i indywidualne zajęcia wokalne. W swojej karierze na pewno nie chciałabym się ograniczać do jednego stylu muzycznego. Nie mam szczególnie konkretnych czy dalekosiężnych muzycznych planów – lubię pracować na bieżąco nad tym, co akurat mi siedzi w głowie i czym na dany moment się jaram. Chciałabym po prostu tworzyć kawałki, z których będę zadowolona zarówno ja, jak i moi słuchacze.

– mówi Mei Bee w informacji prasowej

Z niecierpliwością wyczekujemy jej kolejnych ruchów!

Przeczytaj także: SBM Starter prezentuje bambi, drugą raperkę w historii akcji

Na kanale AsfatRecords pojawił się pierwszy numer raperki o pseudonimie Mei Bee wraz z teledyskiem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →