Kuba Kokot

SBM Starter prezentuje bambi, drugą raperkę w historii akcji


13 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Czwartą osobą w tegorocznej SBM Starter została bambi. Sprawdź jej pierwszy numer w ramach akcji, Handpoke.

Bambi w SBM Starter 4

Bambi jest drugą kobietą (po Karze) w historii akcji organizowanej przez SBM Label. Jak możemy przeczytać w notce biograficznej na jej temat:

bambi – rocznik ’03, pochodzi z Poznania. Jest drugą kobiecą artystką w SBM Starter. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, tak właśnie znalazła się na starterze.

Na Handpoke artystka prezentuje zakres swoich możliwości, zarówno rapowych, jak i wokalnych, na synthwave’owym bicie autorstwa bilnd.screama.

bambi – Handpoke, SBM Starter

Pozostałymi zaprezentowanymi przez SBM tegorocznymi StarteramiKinny Zimmer (Jazda), Nypel (Rozpoczęcie) oraz LUI.Gi (25 KUR (Numer Nie o Polityce)). Będzie to pierwsza edycja, w której jednym ze starterów zostanie artysta wyłoniony drogą konkursową. Warunkiem wzięcia udziału w otwartym konkursie jest nagranie utworu pod udostępniony na kanale SBM Starter bit. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 października. Prezentacja nowego startera ma miejsce w każdą środę.

Mata wśród absolwentów SBM Starter

Ciężko o lepszą reklamę akcji wytwórni SBM Label niż Mata. Raper wziął udział w jej drugiej edycji i jest obecnie na świecznikach wszystkich mediów w Polsce. Pośród innych byłych uczestników Startera znajdziemy takich raperów jak White 2115, Jan-rapowanie, Moli, Janusz Walczuk (pod pseudonimem Yah00) czy Fukaj, którzy dziś są częścią SBM Label. Nie można nie wspomnieć także o Szczylu, który bardzo szybko zyskał dużą popularność i niedługo zaprezentuje swój debiutancki album Polska Floryda.

Czwartą osobą w tegorocznej SBM Starter została bambi. Sprawdź jej pierwszy numer w ramach akcji, Handpoke. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Bambi w SBM Starter 4 Bambi […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →