Kadr z teledysku

Jan Rapowanie zapowiedział nowy materiał


11 października 2021

Podziel się newsem:

Po ponad rocznej przerwie wydawniczej Jan Rapowanie ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym albumem. Być może ukaże się jeszcze w tym roku. Sprawdź szczegóły!

Janek po wydaniu Uśmiechu

Na jakiś czas zawieszam działania muzyczne. Wyjątkiem są gościnki – te już dograne i te będące w sferze “byłoby super”. To koniec trylogii spod szyldu Janek/Nocny. Uśmiech jest też ostatnią płytą, na którą miałem kontrakt z SBM. Jeszcze nie zastanawiałem się nad swoją muzyczną przyszłością, ale jeżeli miałbym odejść, to chyba tylko na swoje, także z góry dziękuję za propozycje. Nie wiem jeszcze, dokąd mnie wywieje, ale powiedziano mi, że gdzie bym nie poszedł, tutaj zawsze czeka na mnie dom. Marzę o tym, żeby trochę teraz popodróżować, zdobyć jakieś nowe umiejętności, a z tyłu głowy tli mi się nawet pomysł o powrocie na studia. Świetnie czuję się z faktem, że mogę jutro wyruszyć w nieznane z totalnie wolną głową.

– pisał Jan Rapowanie na Instagramie po premierze Uśmiechu

Po opublikowaniu tego enigmatycznego wpisu fani zaczęli się zastanawiać: czy Janek odłoży działalność muzyczną na bok? Odpowiedź na to pytanie na szczęście okazała się być przecząca! Autor przełomowych Plansz ogłosił na swoim Instagramie, że kolejne wydawnictwo już jest w drodze. Pozwalamy sobie spekulować, że ukaże się jeszcze w tym roku. Byłby to logiczny ciąg, zważywszy na to, że dotychczas jego płyty ukazywały się w rocznych odstępach. Mało tego, zapowiedziane są promujące album single, które mają się ukazać już w listopadzie. Choć od ostatniego wydawnictwa rapera minął rok, Janek nie pozwolił o sobie zapomnieć, udzielając się gościnnie w wielu różnych projektach. Ostatnio dograł feat Klaudii Szafrańskiej, wcześniej mieliśmy okazję go usłyszeć m.in. na Hotelu Maffija czy u boku Kosy w numerze Etanol i Kortyzol. Teraz przyszedł czas na solówkę. My nie możemy się doczekać, a Wy?

Jan Rapowanie nowa płyta
Jan Rapowanie, autor: @juliakkostrzewa

Przeczytaj także: Jan-rapowanie dołącza do Rosalie. w remiksie utworu z albumu „IDeal”

Po ponad rocznej przerwie wydawniczej Jan Rapowanie ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym albumem. Być może ukaże się jeszcze w tym roku. Sprawdź szczegóły! Janek po wydaniu Uśmiechu Na jakiś czas zawieszam działania muzyczne. Wyjątkiem są gościnki – te już dograne i te będące w sferze “byłoby super”. To koniec trylogii spod szyldu Janek/Nocny. Uśmiech jest też […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →