Jan-rapowanie dołącza do Rosalie. w remiksie utworu z albumu „IDeal”


15 lutego 2021

Podziel się newsem:

Rosalie. miniony rok, mimo trwającej pandemii, zaliczyć może do udanych. Wydany w marcu 2020 roku album IDeal spotkał się z pozytywnym przyjęciem ze strony zarówno słuchaczy, jak i recenzentów. Niespełna rok po premierze artystka przypomina o swojej płycie remiksem utworu Chodź, chodź, chodź.

Rosalie. i Jan-rapowanie w remiksie utworu Chodź, chodź, chodź

Promocję albumu IDeal w dużej mierze utrudniła artystce pandemia, której początek zbiegł się z premierą płyty. Brak możliwości zaprezentowania materiału w formie koncertowej szczególnie Rosalie. ocenia za duży minus, jednak nie przeszkodziło to wydawnictwu wysoko uplasować się w końcoworocznych podsumowaniach. Na pierwsze miesiące 2021 roku Rosalie. przygotowała dla słuchaczy kilka niespodzianek, a jedną z nich jest remiks utworu Chodź, chodź, chodź. Do nowej wersji wyprodukowanej przez Chloe Martini piosenki zaproszono Jana-rapowanie – ulubionego rapera autorki IDeal.

Wiem, że przez pandemię nie mogliśmy trafić do wszystkich z informacją o premierze płyty IDeal. Cieszę się, że projekt po tylu miesiącach ma swoją kontynuację, zwłaszcza, że na płycie nie pojawił się żaden featuring, a Janek jest dla mnie aktualnie jednym z ulubionych polskich raperów. W najbliższym czasie szykuję kilka innych premier, ale mimo wszystko nadal czekam na to, by materiał z IDeal wybrzmiewał regularnie na koncertach. Tego wciąż brakuje mi najbardziej.

Rosalie. ft. Jan-rapowanie – Chodź, chodź, chodź

Rok 2020 Rosalie. może uznać za udany

Sukces wydanego nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland album IDeal nie jest jedynym osiągnięciem Rosalie. w poprzednim roku. Pochodzącą z Poznania wokalistkę uhonorowano statuetką Kobiety Roku Glamour, a także wyróżniono nominacją do Odkryć Roku Empiku. Jak na zaledwie dwanaście miesięcy to wyjątkowo dużo! Rosalie. nie zamierza jednak na tym poprzestać. Słuchacze już wkrótce otrzymać mają premierowe utwory powstałe w czasie pandemii.

Dużo czasu spędziłam w studio bez presji czasu i deadline’ów, co wprowadziło sporo spokoju do moich działań. Najwięcej pracuję z Chloe Martini, ale myślę, że będzie również trochę zaskoczeń w najbliższym czasie.

Rosalie. – IDeal

„Chodź, chodź, chodź” posłuchać nowej wersji piosenki z entuzjastycznie przyjętej drugiej płyty artystki.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.