Rosalie. – „IDeal” – nowy album już dostępny

Podziel się newsem:

Oczekiwanie dobiegło końca. Najnowsza płyta Rosalie. dziś trafiła do sprzedaży i na serwisy streamingowe. Słuchamy!

Wszyscy, którzy zamówili album IDeal w preorderze, mogli się nim cieszyć już wczoraj. Natomiast dziś krążek trafił już do regularnej sprzedaży oraz na wszystkie serwisy streamingowe.

Na nowej płycie Rosalie. znalazło się dziesięć utworów. Cztery z nich poznaliśmy w formie singli jeszcze przed premierą. Chodzi oczywiście o Chmury, Nie Mów, Moment i Ciemność.

Rosalie. – Nie Mów

Ten ostatni został wyprodukowany przez schaftera. To jednak nie jedyny producent, z którym Rosalie. współpracowała przy nowym materiale. Swój wkład w jego brzmienie mieli także: Jordach, Michał Lange, Chloe Martini, Ment XXL, Marcin Makowiec oraz Adam Świerczyński.

Album IDeal to następca wydanego w 2018 roku debiutanckiego albumu Rosalie. zatytułowanego FLASHBACK. Nowy materiał powstawał w trakcie trasy promującej poprzednie wydawnictwo, podczas której wokalistka zdobyła pewność siebie na scenie i otworzyła się na współpracę z innymi twórcami.

Nowe wydawnictwo to także debiut Rosalie. w nowej wytwórni. Po kilku latach współpracy z Alkopoligamią, artystka przeszła do polskiego oddziału Def Jam Recordings.

Posłuchajcie płyty w całości:

Rosalie. – IDeal – tracklista i odsłuch płyty

Rosalie. - IDeal
Rosalie. – IDeal – okładka płyty
  1. Spływa
  2. Najbliżej
  3. Nie Mów
  4. Chmury
  5. Moment
  6. Ciemność
  7. Ideal
  8. Chodź Chodź Chodź
  9. Zanim Pójdę
  10. Zapomniałam Jak

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w fizyczną wersję płyty, możecie ją zamówić na stronie sheisrosalie.pl.

fot. Zuza Krajewska

Oczekiwanie dobiegło końca. Najnowsza płyta Rosalie. dziś trafiła do sprzedaży i na serwisy streamingowe. Słuchamy! Wszyscy, którzy zamówili album IDeal w preorderze, mogli się nim cieszyć już wczoraj. Natomiast dziś krążek trafił już do regularnej sprzedaży oraz na wszystkie serwisy streamingowe. Na nowej płycie Rosalie. znalazło się dziesięć utworów. Cztery z nich poznaliśmy w formie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →