Rosalie. dzieli się kolejnym singlem z nowej płyty

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór Moment to trzecia zapowiedź nowej płyty Rosalie. Krążek zatytułowany IDeal ukaże się już 20 marca. Sprawdźcie szczegóły.

Rosalie. zadebiutowała 4 lata temu EP-ką Enuff. Od tego czasu zagrała dziesiątki solowych koncertów, wystąpiła na największych festiwalach w kraju i śpiewała z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym.

Po wydaniu debiutanckiego LP Flashback otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Debiut Roku.

Nowa płyta Rosalie. coraz bliżej. Posłuchajcie kolejnego singla

Już niebawem, bo 20 marca otrzymamy kolejne wydawnictwo od Rosalie. Płyta zatytułowana IDeal ukaże się nakładem wytwórni Def Jam Recordings.

Do tej pory poznaliśmy już dwa single, które się na niej znajdą – Chmury i Nie mów. Dziś do sieci trafił kolejny – Moment. Podobnie, jak w przypadku Nie mów, za produkcję utworu odpowiada duet Lange/Makowiec. Piosence towarzyszy klip w formie lyric video. Posłuchajcie:

Rosalie. – Moment

Album IDeal możecie zamawiać w preorderze na stronie www.sheisrosalie.pl.

Rosalie. – wiosenna trasa koncertowa

Przypominamy, że nową płytę Rosalie. promować będzie wiosenna trasa, która obejmie kilka klubowych koncertów w największych polskich miastach (pełna rozpiska występów Rosalie. tutaj). Artystka wystąpi także podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break, którego jest ambasadorką.

Bilety zarówno na klubową trasę, jak i na poznański festiwal znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

fot. Zuza Krajewska

Utwór Moment to trzecia zapowiedź nowej płyty Rosalie. Krążek zatytułowany IDeal ukaże się już 20 marca. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Rosalie. zadebiutowała 4 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →