Rosalie. tuż przed premierą „IDeal” publikuje kolejny singiel

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowa płyta Rosalie. ukaże się już w najbliższy piątek, 20 marca. Na ostatniej prostej przed premierą, artystka podzieliła się czwartym singlem, który wyprodukował schafter! Posłuchajcie.

Nowa płyta Rosalie. IDeal to, jak przyznaje artystka, rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To także poszukiwanie twórczej tożsamości i jednocześnie próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i artystycznym.

Album powstawał w trakcie trasy koncertowej płyty FLASHBACK. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki, którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej.

Wcześniej poznaliśmy już trzy single, które promują płytę: Chmury, Nie Mów oraz Moment. Dziś, na kilka dni przed wypuszczeniem albumu, Rosalie. zaprezentowała kolejny utwór.

Rosalie. – Ciemność. Czwarty singiel z nadchodzącej płyty

Utwór Ciemność okraszony jest teledyskiem w reżyserii Dawida Misiornego i Tymona Nogalskiego. Z kolei za produkcję kawałka odpowiada schafter! Sprawdźcie, jak wyszło:

Rosalie. – IDeal. Zamów preoreder

Wciąż możecie zamawiać preorder albumu IDeal, który jest dostępny w dwóch wersjach na stronie www.sheisrosalie.pl. Na limitowaną składa się 500 podpisanych digipacków w specjalnym pudełku, wzbogaconych o naklejkę, pina i plakat. Za projekt graficzny odpowiedzialna jest ekipa Full Metal Jacket, a autorką zdjęć do płyty jest Zuza Krajewska.

fot. Zuza Krajewska

Nowa płyta Rosalie. ukaże się już w najbliższy piątek, 20 marca. Na ostatniej prostej przed premierą, artystka podzieliła się czwartym singlem, który wyprodukował schafter! Posłuchajcie. Nowa płyta Rosalie. – IDeal to, jak przyznaje artystka, rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To także poszukiwanie twórczej tożsamości i […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty Rosalie.

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.