Domowe Rytmy z… Rosalie. #zostańwdomu


16 marca 2020

Podziel się newsem:

By zachęcić Was do zostania w domu, przedstawiamy nowy cykl – Domowe Rytmy. Dowiedzcie się, co w zaciszu własnych czterech ścian porabiają nasi goście. Jakie są ich ulubione miejsca odpoczynku i zwyczaje? Czego najczęściej lubią słuchać i co jeść? Czyje płyty polecają, by przetrwać ten czas? Dziś swoimi odpowiedziami dzieli się Rosalie.!

Domowe Rytmy, czyli artyści w zaciszu własnego domu

Cykl ten ma na celu uświadomić Was jak ważne jest pozostanie w domu w tym wyjątkowym czasie. Im poważniej to potraktujemy, tym więcej korzyści dla spokoju i zdrowia nas samych, naszych bliskich oraz pozostałych osób. Dzięki wspólnemu działaniu, uda nam się przezwyciężyć zagrożenie i szybciej wrócić do tego, co wszyscy uwielbiamy – spotkań w ulubionych miejscach i czerpania radości z muzyki na żywo w klubach, na koncertach czy festiwalach.

Tymczasem #zostańwdomu i przeczytaj, co w tym czasie porabia… Rosalie.

Domowe Rytmy #1: Rosalie.

Rosalie. – fot. Zuza Krajewska

Rosalie. to czołowa postać na rodzimej scenie soul/r’n’b, która nie boi się eksperymentować z popem, rapem czy elektroniką. W szerokim gronie artystów, z którymi współpracowała znaleźli się m.in. Taco Hemingway, Otsochodzi, Chloe Martini czy Ten Typ Mes. Rosalie. właśnie przygotowuje się do premiery swojego drugiego krążka zatytułowanego IDeal. Album ukaże się 21 marca nakładem Def Jam Recordings Poland. Dziś mogliśmy poznać trzeci numer pochodzący z płyty. Posłuchajcie utworu Ciemność, a następnie poczytajcie, co Rosalie. najbardziej lubi porabiać we własnym domu.

Co najczęściej porabiasz w domu? Odpoczynek, praca czy coś innego?

Rosalie.: To wszystko zależy od ilości czasu, który mogę poświęcić w domu.  Jeżeli jest go dużo, to jak najbardziej znajdziecie mnie na kanapie z laptopem, kawką i psem. Wtedy albo oglądam film tak jak ostatnio Nóź w wodzie Polańskiego albo spędzam czas z bliskimi.

Uwielbiam leniuchować, dlatego kiedy mam intensywny czas to zawsze muszę znaleźć się w miejscu, które mnie odpręża jak np. salon. 

Ulubione miejsce w domu/mieszkaniu?

Rosalie.: Bardzo trudno zdecydować mi się na jedno określone miejsce, bo uwielbiam każde z pomieszczeń. Uwielbiam spędzać czas w domu i bardzo zadbaliśmy o to z moim partnerem żeby wszędzie było przytulnie i pięknie. 

Najlepiej odpoczywam w… (np. w wannie, na kanapie, na balkonie, na tarasie, itd.)

Rosalie.: Zdecydowanie w wannie. Woda jest dla mnie czymś niesamowicie relaksującym. Długie kąpiele przy zgaszonym świetle plus szum wody? I looove it!

Latem zawsze jeżdżę w miejsca, które mają dostęp do  jeziora czy morza, bez tego nie ma dla mnie wakacji. 

Przedmiot, z którego najczęściej lubisz korzystać?

Rosalie.: Lodówka. Kocham jeść i nie będę udawać ,że jest inaczej. To za sprawą mojego taty, który jest kucharzem i od najmłodszych lat rozpieszczał moją rodzinę kulinarnie. Od kiedy nie jem mięsa znacznie więcej czasu poświęcam gotowaniu i sprawia mi to mega przyjemność.

W domu czeka na mnie… (ulubiona osoba, zwierzę, a może po prostu własne łóżko lub coś innego, czego mi brakuje gdzieś indziej?)

Rosalie.: Najlepsze duo, czyli Dawid (mój partner) i Lotka (nasz kundelek). 

Danie, które najchętniej przygotowuję dla siebie lub gości…

Rosalie.: To jasne, że Alio Olio. Nie ma dla mnie niczego prostszego i smaczniejszego. Danie, które zjadł praktycznie każdy nasz gość przyjęty u nas w domu. W moim codziennym menu jest przynajmniej raz w tygodniu. 

W moim domu najczęściej gra… (artysta, zespół, gatunek, radio, itd.)

Rosalie.: NTS i audycja PERM POLITICS. Jak tylko macie czas to koniecznie odpalcie jedną z moich ulubionych tutaj.

Trzy utwory, sety lub płyty, dzięki którym przetrwam bez wychodzenia z domu…

Michael KiwanukaKiwanuka 

Minnie RipertonAdventures In Paradise 

TinasheSongs For You

By zachęcić Was do zostania w domu, przedstawiamy nowy cykl – Domowe Rytmy. Dowiedzcie się, co w zaciszu własnych czterech ścian porabiają nasi goście. Jakie są ich ulubione miejsca odpoczynku i zwyczaje? Czego najczęściej lubią słuchać i co jeść? Czyje płyty polecają, by przetrwać ten czas? Dziś swoimi odpowiedziami dzieli się Rosalie.! Domowe Rytmy, czyli […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →