Otsochodzi zaskakuje klimatem w nowym singlu. Posłuchajcie “Warsaw Local Boy”

Obserwuj nas na instagramie:

Otsochodzi nie zatrzymuje się i udostępnia kolejne single. Najnowszy z nich zatytułowany Warsaw Local Boy zaskakuje swoim klimatem. Przekonajcie się sami.

Warsaw Local Boy, czy bardziej British Local Boy?

Najnowszy singiel Otsochodzi zaskakuje przede wszystkim swoim brzmieniem, bowiem nie jest to ani bumbapowy rap z pierwszych płyt Młodego Jana, ani też nowoszkolny autotune’owy styl z dwóch poprzednich krążków rapera. Tym razem postawił na połączenie rapu z brit-popowo- punkowym brzmieniem. Wszystko to utrzymane w popularnej ostatnio stylistyce lo-fi.

Otsochodzi – Warsaw Local Boy, posłuchaj najnowszego singla

Słuchając tego singla nie można także nie zauważyć podobieństw i inspiracji zeszłorocznym hitem brytyjskiego rapera slowthaia, w kolaboracji z Mura Masą.

Mura Masa feat. slowthai – Deal Wiv It

Otsochodzi – płyta 2011 – premiera 19 marca

Warsaw Local Boy jest kolejnym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo Otsochodzi2011. Krążek, według zapowiedzi, ma być materiałem, który między innymi zabierze nas do czasów największej zajawki na muzykę, gdzie wszystko było po raz pierwszy.

Otsochodzi - 2011 - okładka albumu
Otsochodzi – 2011 – okładka albumu

Czy tak będzie? Wygląda na to, że tak. Każdy z udostępnionych singli utrzymany jest w kompletnie innym klimacie i w pewnym sensie oddaje feeling tego pierwszego razu. Otrzymaliśmy spokojne, melancholijne kawałki jak Kevin czy Wszystko co mam, ale także te luźniejsze i bardziej ekspresyjne jak Oopsy Daisy czy własnie Warsaw Local Boy.

Widać, że Otso bawi się konwencją i skacze po stylach, tylko czy to wszystko przełoży się na dobry odbiór albumu? Miejmy tylko nadzieję, że materiał od Miłosza będzie spójny i przyjemny w odsłuchu.

Jeśli jesteście zdecydowani na zakup nowego krążka Otsochodzi, to jego limitowaną wersją możecie zamówić tutaj.

Otsochodzi – jeden, wyjątkowy koncert w Warszawie

Młody Jan idzie w ślady Pezeta i organizuje jeden, wyjątkowy koncert promujący najnowsze wydawnictwo. Podobnie, jak w przypadku swojego kolegi po fachu, padło na Torwar. Pytanie tylko, czy Młody Jan tak samo jak Pezet, na fali popularności pierwszego wydarzenia, zorganizuje kolejne. Wraz z Otso na scenie pojawią się członkowie kolektywu UNDADASEA i legenda sceny – Włodi. Koncert w warszawskim Torwarze odbędzie się dzień po premierze krążka 2011, czyli 20 marca.

Przy okazji, przypominamy, że Włodiego będziecie mogli także zobaczyć podczas koncertu w poznańskiej Próżnośći. Wejściówki możecie zakupić ze strony Biletomat.pl

Otsochodzi na Enea Spring Break 2020 w Poznaniu

Otsochodzi będzie także jednym z artystów, którzy pojawią się w ramach tegorocznego Enea Spring Break w Poznaniu. Bilety na festiwal znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Otsochodzi nie zatrzymuje się i udostępnia kolejne single. Najnowszy z nich zatytułowany Warsaw Local Boy zaskakuje swoim klimatem. Przekonajcie się sami. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →