Włodi zagra koncert w poznańskiej Próżności. Mamy bilety


24 lutego 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Włodi to żywa legenda polskiego rapu i raczej nikomu nie trzeba przedstawiać jego sylwetki. Były członek Molesty Ewenement i Pariasu już niebawem zagra w poznańskim klubie Próżność. Sprawdźcie szczegóły.

Powrót legendy

Już 5 marca do Poznania powróci prawdziwa legenda polskiego rapu, czyli Włodi. Raper jest współzałożycielem nieistniejącej już grupy Molesta, której powstanie uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń dla polskiego hip-hopu.

O statusie Molesty może świadczyć fakt, że niebawem na srebrne ekrany trafi film dokumentalny w całości poświęcony warszawskiej grupie. Więcej szczegółów na temat tej produkcji przeczytacie tutaj.

Skandal. Ewenement Molesty – zobacz zwiastun

Sam Włodi natomiast pracuje nad szóstym solowym wydawnictwem. Ostatnim albumem w dyskografii warszawskiego rapera jest OSAD, który utrzymany jest, tak jak większość jego utworów, w zadymionej oparami pewnej substancji stylistyce.

Warto także zaznaczyć, że Włodi nie zamyka się na jeden styl. Wiadomo, że świetnie odnajduje się na klasycznych bitach, jednakże te nowsze syntetycznie brzmienia również nie są dla niego żadną przeszkodą. Tak samo jak nagrywanie z młodszymi zawodnikami, takimi jak Otsochodzi, czy Young Igi.

Young Igi feat. Włodi – THC

Na ten moment, nie wiadomo kiedy ukaże się kolejny krążek warszawskiego rapera. Wiadomo jednak, nakładem której wytwórni się on ukaże. Niedawno warszawiak dołączył do polskiego oddziału fonograficznego giganta, jakim jest Def Jam.

Włodi – Połamane Skrzydła

Włodi w Próżności – 5 marca 2020 – kup bilety

Jeżeli chcecie się wybrać na poznański koncert Włodiego, to mamy dla Was świetną informację. Wejściówki na wydarzenie możecie zakupić poprzez stronę Biletomat.pl. Od siebie mogę jedynie dodać, że koncerty Włodiego to prawdziwa petarda. Jeśli chodzi o wydolność i kondycje, to przewyższa on wielu młodszych zawodników.

Włodi to żywa legenda polskiego rapu i raczej nikomu nie trzeba przedstawiać jego sylwetki. Były członek Molesty Ewenement i Pariasu już niebawem zagra w poznańskim klubie Próżność. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →