Young Igi z nowym, walentynkowym utworem


14 lutego 2020

Podziel się newsem:

Young Igi niespodziewanie opublikował nowy singiel, nawiązujący do Walentynek. W klimatycznym teledysku pojawiła się także dziewczyna rapera.

Young Igi z niespodzianką na Walentynki

Reprezentant Def Jamu niespodziewanie udostępnił nowy utwór pod tytułem Każdy Nowy Dzień. Do singla zrealizowano także teledysk, w którym obok rapera pojawiła się jego partnerka. W nowym numerze usłyszymy kompletnie nowe oblicze Igiego. Raper w emocjonalny sposób opowiada o swoim związku, lecz mimo wszystko dalej zachowuje w tym wszystkim swoją wyjątkową nawijkę.

young igi
fot. materiały prasowe

Bit do kawałka wyprodukował SHDOW przy pomocy clearmind’a. Natomiast za klimatycznym teledyskiem stoi ekipa Mindapple.

Young Igi – Każdy Nowy Dzień – zobacz teledysk

Young Igi – Skan Myśli

27 października swoją premierę miał drugi legalny długogrający krążek młodego rapera. Skan Myśli bardzo przypadł słuchaczom do gustu i wielu z nich stawiało ten krążek jako jedno z lepszych wydawnictw zeszłego roku.

Na Skanie Myśli Igiego udzielili się tacy raperzy jak Jan-rapowanieKizoQry, czy chociażby Włodi. Krążek możecie zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony youngigi.pl. Oprócz płyty, znajdziecie tam także oficjalny merch związany z albumem

Warto także wspomnieć, że Skan Myśli ukazał się nakładam polskiego oddziału Def Jam Recordings, który w bardzo krótkim czasie zakontraktował wielu znanych, ale także mniej znanych artystów. W szeregi wytwórni oprócz Igiego, wstąpili między innymi Włodi, Rosalie., Vito Bambino, Hodak, Ero, Bonson, Frosti Rege czy Miły ATZ. Ruchy, które poczynił polski oddział Def Jamu na pewno napawają optymizmem, ponieważ ta mieszanka doświadczenia, młodości i świeżości na pewno przyniesie słuchaczom wiele dobrego.

Young Igi niespodziewanie opublikował nowy singiel, nawiązujący do Walentynek. W klimatycznym teledysku pojawiła się także dziewczyna rapera. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Young Igi z niespodzianką na Walentynki Reprezentant Def Jamu niespodziewanie […]

Miejski Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →