Kuba Karaś z The Dumplings nagra utwór z Janem – rapowanie dla #PUMATalents

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Znamy kolejnego artystę, który dołączy do projektu #PUMATalents. Tym razem Jan - rapowanie zaprosił do współpracy Kubę Karasia z The Dumplings!

#PUMATalents

Projekt #PUMATalents to kontynuacja muzycznej kampanii marki odzieżowej PUMA. Firma postawiła na młodych, zdolnych i bezkompromisowych artystów, którzy nie boją się wyrażać siebie i iść pod prąd.

Ambasadorami inicjatywy zostali Daria Zawiałow, Jan – rapowanie i White 2115. Każdy z nich zaprasza do współpracy kolejnych artystów, aby wspólnie stworzyć utwór w ramach #PUMATalents.

Zaiwałow, Jan-Rapowanie, White 2115 PUMA Talents

Daria Zawiałow #PUMATalents

Dotychczas mieliśmy okazję podziwiać efekt współpracy PUMYDarią Zawiałow. Artystka wraz ze swoim producentem Michałem Kushem stworzyła utwór Czy Ty Słyszysz Mnie?, do którego zaprosiła Ralpha Kaminskiego i schaftera. Do piosenki powstał świetny teledysk, w którym wykorzystano ubrania z kolekcji PUMY.

Daria Zawiałow ft. schafter, Ralph Kaminski – Czy Ty Słyszysz Mnie?

Jan-rapowanie i Kuba Karaś #PUMATalents

Po sukcesie kawałka Darii Zawiałow dla #PUMATalents, czas na kolejnego ambasadora! Tym razem swoim utworem podzieli się Jan – rapowanie, który zaprosił do nagrania Kubę Karasia z The Dumpligs! Efekty współpracy tych dwóch artystów już niebawem. Podobno jest na co czekać!

Kuba Karaś PUMA Talents

Jan-rapowanie w nowej kolekcji PUMY

Z okazji 50-tej rocznicy lądowania załogi Apollo 11 na księżycu, PUMA wypuściła specjalną, kosmiczną kolekcję SPACE EXPLORER PACK. Z reklamie promującej nową linię ubrań wziął udział Jan – rapowanie. Zobaczcie jak prezentuje się na nim ta gwiezdna odzież!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jan-rapowanie (@janekoficjalnie)

Znamy kolejnego artystę, który dołączy do projektu #PUMATalents. Tym razem Jan – rapowanie zaprosił do współpracy Kubę Karasia z The Dumplings! #PUMATalents Projekt #PUMATalents to kontynuacja muzycznej kampanii marki odzieżowej PUMA. Firma postawiła na młodych, zdolnych i bezkompromisowych artystów, którzy nie boją się wyrażać siebie i iść pod prąd. Ambasadorami inicjatywy zostali Daria Zawiałow, Jan […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także