The Dumplings nagrali utwór dla Durex. Posłuchaj “Bez słów


18 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

The Dumplings nawiązali współpracę z marką Durex, której efektem jest utwór Bez Słów. Piosenka, to część kampanii Gorące Letnie Noce.

The Dumplings to aktualnie jeden z czołowych, polskich zespołów. Ich najnowszy, trzeci album Raj, otrzymał wiele pozytywnych recenzji, a takie utwory jak Nieszczęśliwa, Frank, czy włąśnie tytułowy Raj, są hitami tegorocznych festiwali, na których duet się pojawia.

Nikt się jednak nie spodziewał, że prawdziwy hit lata od Kuby Karasia i Justyny Święs dopiero nadejdzie. Zdecydowanie jest nim utwór Bez Słów, powstały we współpracy z marką Durex.

Zobacz klip do The Dumplings x Durex – Bez Słów


Bez Słów to część kampanii Gorące Letnie Noce, w której wzięli udział The Dumplings. Inicjatywa ma na celu promowanie czerpania radości z letniej atmosfery i bezpiecznego seksu. Tytuł kampanii to przewrotne nawiązanie do nachodzących, jak co roku upałów, przed którymi nie da się schronić, a które mogą okazać się bardzo przyjemne.

Za romantyczny, pełen seksualności i letnich wibracji klip odpowiada grupa Papaya Films, na czele z reżyserem Danielem Jaroszkiem. Do udziału w nim zaproszono prawdziwe pary, aby w pełni oddać emocje i namiętność towarzyszące bliskości seksualnej.

Kampania ma wymiar digitalowy, zaangażowano w nią wielu influencerów i będzie trwała do końca sierpnia. Durex stawia w niej na otwarty dialog i edukację na temat seksu. Tak o współpracy wypowiada się Kuba Karaś:

O uczuciach i seksie trzeba rozmawiać, dzielić się zarówno swoimi emocjami, jak i doświadczeniem. Dzięki temu wzajemnie się uczymy, wspieramy, możemy bardziej o siebie zadbać. To bardzo ważny krok na drodze do budowania większej świadomości oraz otwartości, które dzięki temu projektowi możemy promować. Ma on dla nas wymiar kampanii społecznej i bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy jego częścią.

The Dumplings x Rak’n’Roll

Jakiś czas temu, The Dumplings zawiązali również współpracę z fundacją Rak’n’Roll. W ramach tej inicjatywy powstał utwór Dla nas KRS 0000 338 803, mający zachęcać do przekazania 1% podatku na pomoc w walce z rakiem.

Zobacz klip do The Dumplings x Rak’n’Roll – Dla nas KRS 0000 338 803

fot. Grzegorz Pastuszak

The Dumplings nawiązali współpracę z marką Durex, której efektem jest utwór Bez Słów. Piosenka, to część kampanii Gorące Letnie Noce. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać The Dumplings to aktualnie jeden […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →