The Dumplings działają w słusznym celu. Zobacz nowy klip


03 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Utwór Dla Nas został nagrany w ramach wsparcia fundacji Rak'n'Roll.

The Dumplings są właśnie w trakcie trasy promującej ich najnowsze wydawnictwo – Raj. Jest to trzeci studyjny album duetu.

Podczas występu na Fryderykach zapowiedzieli, że kolejnym singlem z płyty będzie Przykro mi. Zanim to jednak nastąpi, możemy posłuchać zupełnie nowego kawałka.

Kilka dni temu, podczas koncertu w Lublinie, po raz pierwszy można było usłyszeć utwór Dla Nas. Piosenka powstała na potrzeby wsparcia fundacji Rak’n’Roll, która od lat przełamuje tabu związane z chorobami nowotworowymi.

Dziś miała miejsce premiera cyfrowa utworu, który ma zachęcić do przekazania fundacji 1% podatku. Pojawił się do niego także teledysk, wyreżyserowany przez Olgę Bołądź.

Przypominamy, że The Dumplings zagrają podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break. Karnety na festiwal można kupić na BILETOMAT.PL.

Utwór Dla Nas został nagrany w ramach wsparcia fundacji Rak’n’Roll. The Dumplings są właśnie w trakcie trasy promującej ich najnowsze wydawnictwo – Raj. Jest to trzeci studyjny album duetu. Podczas występu na Fryderykach zapowiedzieli, że kolejnym singlem z płyty będzie Przykro mi. Zanim to jednak nastąpi, możemy posłuchać zupełnie nowego kawałka. Kilka dni temu, podczas […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2019

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.