fot. Slawomir Kaminski / Agencja Wyborcza.pl

Daria Zawiałow i Warszawska Syrenka działają w słusznej sprawie


22 października 2021

Podziel się newsem:

Co może mieć wspólnego Daria Zawiałow z Warszawską Syrenką? Obie biorą sobie wolne na „Dzień na U”. Sprawdźcie najnowszy spot fundacji Rak’n’Roll.

Idę w Tango na różowo z ramach Miesiąca Świadomości Raka Piersi

Choć oficjalnie Dzień Kobiet obchodzimy 8 maja, to jednak październik powinien być jednym, wielkim świętem kobiet. Miesiąc ten jest bowiem uznawany za międzynarodowy Miesiąc Świadomości Raka Piersi. My również dołączyliśmy do celebracji tego czasu. W ramach promowania profilaktyki i zachęcenia Was do tego, by się badać, połączyliśmy siły z aplikacją Idę w Tango, czego efektem jest wyjątkowy konkurs. Więcej o naszej akcji przeczytacie poniżej.

Różowy Październik – chcemy się dobrze bawić, ale najpierw musimy zadbać o swoje zdrowie

różowy październik
fot. Sincerely Media, żródło: Unsplash

Warszawska Syrenka również poszła w Tango na różowo

Miesiąc Świadomości Raka Piersi promują także polscy artyści i celebryci, w tym Daria Zawiałow, Borys Szyc, Jessica Mercedes oraz Kuba Karaś. Wszyscy wzięli udział w najnowszym spocie fundacji Rak’n’Roll, który promuje profilaktykę raka piersi. Jednak najważniejszą bohaterką całej kampanii Dzień na U jest… Warszawska Syrenka!

W środę, 20 października, kobieta będąca symbolem stolicy Polski, którą każdego dnia można spotkać na Bulwarach Wiślanych, zeszła z pomnika! Prezydent miasta Warszawa, Rafał Trzaskowski, poinformował w mediach społecznościowych, że Syrenka wzięła sobie wole. Jak się okazało – w słusznej sprawie! Sprawdźcie, co robiła syrenka, gdy nie pozowała do zdjęć!

Warszawska Syrenka wzięła sobie Dzień na U

Warszawska Syrenka wzięła sobie Dzień na U by potwierdzić zdrowie swoich piersi!

Wszystkie potrzebujemy Dnia na U, w którym skupiamy się na swoim zdrowiu i wykonujemy profilaktyczne badania USG. 

To tylko jeden dzień w roku. Kiedy jest Twój?

– czytamy w opisie spotu fundacji Rak’n’Roll.

Co może mieć wspólnego Daria Zawiałow z Warszawską Syrenką? Obie biorą sobie wolne na „Dzień na U”. Sprawdźcie najnowszy spot fundacji Rak’n’Roll. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →