materiały prasowe

Białas walczy z rakiem. Raper właśnie wypuścił numer w ramach akcji Rak’n’Roll Music.


23 marca 2021

Podziel się newsem:

Białas współpracuje z Fundacją Rak’n’Roll Wygraj Życie i właśnie wypuścił do sieci singiel zatytułowany Tańczymy Rak’N’Roll. Na social mediach artysty znajdziecie również link do zbiórki charytatywnej dla tejże organizacji.

Białas gra dla wszystkich chorych na raka

Niedawnych działań SBM Label nie można określić inaczej, niż mianem RiGCZu. Ostatnie miesiące to zapoczątkowana przez Solara akcja Hot16challange2 z bardzo widowiskowym i wymownym finałem, teraz zaś swoją charytatywną działalność nakręca Białas.

Raper nagrał specjalny utwór dla Fundacji Rak’N’Roll, a także otworzył własną zbiórkę. Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie podopiecznych owej organizacji.

Białas – Tańczymy Rak’N’Roll

Raper dziś udostępnił singiel, który powstał w celach nagłośnienia akcji, a kawałek niemalże od razu wbił się w kartę na czasie na YouTube’ie.

Rak może przytrafić się każdemu, a jego leczenie niekiedy naprawdę sporo kosztuje. Przekonałem się o tym parę lat temu, gdy zachorował mój przyjaciel. Dlatego zbieram pieniądze, żeby wesprzeć podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll. Każda wpłata to krok do przodu dla chorego i krok w tył dla raka. Po zakończeniu zbiórki, w podziękowaniu dla wpłacających, zaprezentuję nowy kawałek, który powstaje już teraz!

– na swoich social mediach napisał Białas

„Wpłać na zbiórkę i tańcz Rak’N’Roll”

Przesłanie utworu jest bardzo proste. „Zdrowie to najważniejsze, co mamy przy sobie” rapuje artysta w swoim singlu. Wszystkich chorych zachęca do walki, a całą resztę – do pomagania.

Białas tańczy Rak'N'Roll
materiały prasowe

Jeszcze kilka słów o całej akcji: RAK’N’ROLL MUSIC to muzyka, która pomaga chorym przejść przez raka. Możesz tworzyć ją razem ze mną wspierając zbiórkę dla Fundacji Rak’N’Roll Wygraj Życie. Twoja wpłata w całości trafi do podopiecznych Fundacji. Krótko mówiąc: Ty robisz coś dobrego, a ja w podziękowaniu za wsparcie nagrywam nowy kawałek.

– napisał Białas

Do końca zbiórki organizowanej przez Białasa pozostały jeszcze dwa tygodnie. Wydarzenie znajdziecie na Facebooku.

Białas współpracuje z Fundacją Rak’n’Roll Wygraj Życie i właśnie wypuścił do sieci singiel zatytułowany Tańczymy Rak’N’Roll. Na social mediach artysty znajdziecie również link do zbiórki charytatywnej dla tejże organizacji. Białas gra dla wszystkich chorych na raka Niedawnych działań SBM Label nie można określić inaczej, niż mianem RiGCZu. Ostatnie miesiące to zapoczątkowana przez Solara akcja Hot16challange2 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.