Daria Zawiałow / Instgram

Daria Zawiałow w zaskakującej współpracy z A_GIM-em. Oto ich wersja przeboju „Serca gwiazd”!


20 października 2021

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow połączyła siły z uznanym producentem polskiej sceny elektronicznej A_GIM-em. Wspólnie artyści nagrali cover utworu Serca gwiazd, który promuje nowy serial na platformie Player Original – Pajęczyna.

Daria Zawiałow i A_GIM razem w studiu

Takiego collabo się nie spodziewaliśmy! Co prawda Daria współpracowała już z A_GIM-em podczas tegorocznej trasy Męskiego Grania, gdzie oboje byli członkami finałowej Orkiestry. W ostatnich dniach podzieliła się również na swoim Instagramie nagraniem przedstawiającym ich wspólną pracę w studio. Mimo to chyba nikt nie zakładał, że efekty tego muzycznego spotkania poznamy tak szybko!

Zobacz również: Męskie Granie Orkiestra 2021 – wysoko zawieszona poprzeczka

Darii Zawiałow rzadko kiedy zdarza się nagrywać z innym producentem niż Michał Kush, z którym współtworzyła swoje trzy dotychczasowe albumy: A Kysz!, Helsinki oraz Wojny i Noce. Tym razem połączyła jednak siły z Agimem Dzeljilji, który związany jest raczej ze sceną elektroniczną. Efekt? Zaskakujący!

Daria Zawiałow AGIM Serca Gwiazd
Męskie Granie Orkiestra 2021, fot. Asia Babiel

Hit lat 80. – Serca gwiazd Haliny Frąckowiak w zupełnie nowej odsłonie

Artyści wzięli na swój warsztat piosenkę Serca gwiazd – przebój z lat 80. który w oryginale wykonuje Halina Frąckowiak. Utwór w aranżacji Darii Zawiałow i A_GIM-a nabrał zupełnie nowego wymiaru. Zadziorna, podszyta rockowym sznytem kompozycja ustąpiła w 2021 roku miejsca enigmatycznej, trzymającej w napięciu elektronice i mrocznemu wokalowi Darii Zawiałow, której w takiej odsłonie jeszcze nie słyszeliśmy. Sprawdźcie sami!

Staraliśmy się aby nasza interpretacja była czymś innym i wpasowała się w mroczny klimat serialu. Ogromnie cieszę, się ze współpracy z niezwykłym, kosmicznie utalentowanym producentem, jakim jest A_GIM. Jego pomysł na aranżacje, całkowicie mnie zabrał. W połączeniu z genialnym tekstem Jonasza Kofty i Janusza Kondratowicza, tworzy zagadkę, która intryguje i zaprasza do tajemniczego świata, do roku 1978, w którym rozgrywa się częściowo akcja serialu. Wkrótce światło dzienne ujrzy teledysk do utworu

– opowiada Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow, A_GIM – Serca gwiazd, posłuchaj!

Joanna Kulig w nowym serialu Playera – Pajęczyna. Kiedy premiera?

Remake utworu Serca gwiazd powstał na potrzeby nowego serialu produkcji serwisu Player OriginalPajęczyna, w którym główną rolę zagra uznana aktorka Joanna Kulig. Pierwszy odcinek serialu przeniesie widzów równolegle do 1978 oraz 2010 roku i będzie miał swoją premierę już w najbliższy wtorek, czyli 19 października w serwisie player.pl. W informacji prasowej czytamy:

„Pajęczyna” to historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

Pajęczyna – zobacz zwiastun serialu!

Współpraca Darii Zawiałow z A_GIM-em to nie tylko piosenka. Będzie coś więcej!

Utwór Serca gwiazd w wykonaniu Darii Zawiałow i A_GIM-a, który promuje serial Pajęczyna, doczekał się również teledysku. W klipie obserwujemy nie tylko sceny z serialu. Kamera Kacpra Zięby w reżyserii Wawrzyńca Gucewicza zajrzała również do studia w którym powstawał remake piosenki Haliny Frąckowiak. Jak widać, Daria Zawiałow i A_GIM bawili się wyśmienicie w swoim towarzystwie. Z pewnością lepiej niż co niektórzy bohaterowie nowego serialu Player Original. Zobaczcie sami!

Daria Zawiałow, A_GIM – Serca gwiazd, zobacz teledysk!

Daria Zawiałow wypowiedziała się również na temat współpracy z A_GIM-em dla twórców serialu Pajęczyna:

Daria Zawiałow połączyła siły z uznanym producentem polskiej sceny elektronicznej A_GIM-em. Wspólnie artyści nagrali cover utworu Serca gwiazd, który promuje nowy serial na platformie Player Original – Pajęczyna. Daria Zawiałow i A_GIM razem w studiu Takiego collabo się nie spodziewaliśmy! Co prawda Daria współpracowała już z A_GIM-em podczas tegorocznej trasy Męskiego Grania, gdzie oboje byli […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →