Jorja Smith i Joanna Kulig śpiewają piosenkę promującą serial “The Eddy”

Obserwuj nas na instagramie:

Serial The Eddy z Joanną Kulig pojawi się na Netflixie już w najbliższy piątek. Kilka dni temu w sieci pojawił się utwór promujący produkcję w wykonaniu Jorji Smith.

The Eddy od 8 maja na Netflixie. Opis serialu

The Eddy to serial osadzony we współczesnym Paryżu. Główny bohater Elliot Udo (André Holland), niegdyś ceniony muzyk jazzowy, obecnie jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Jest także managerem kapeli, w której śpiewa Maja (Joanna Kulig), z którą jest w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, a potem do Paryża, z niespodziewaną wizytą przyjeżdża zagubiona, nastoletnia córka Elliota, jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych.

Kiss Me In The Morning – utwór promujący serial The Eddy w wykonaniu Jorji Smith i Joanny Kulig

Kilka dni temu, na youtube’owym kanale Netflixa pojawiła się piosenka przewodnia serialu Kiss Me In The Morning w wykonaniu Jorji Smith.

Jorja Smith – Kiss Me In The Morning

Swoją wersję utworu zaprezentowała także grająca w serialu polska aktorka Joanna Kulig. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie w wersji kwarantannowej, czyli wszyscy muzycy nagrali swoje partie w domach.

Joanna Kulig – Kiss Me In The Morning

W obu wersjach słyszymy muzyków z serialowego zespołu. Które wykonanie podoba Wam się bardziej?

Serial The Eddy z Joanną Kulig pojawi się na Netflixie już w najbliższy piątek. Kilka dni temu w sieci pojawił się utwór promujący produkcję w wykonaniu Jorji Smith. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →