Joanna Kulig w nowym serialu Netflixa. Zobaczcie plakat i zwiastun

Obserwuj nas na instagramie:

W maju w serwisie streamingowym Netflix pojawi się nowy serial reżysera oscarowego filmu La la land. W jednej z głównych ról zobaczymy Joannę Kulig.

The Eddy – nowy serial Neflixa z Joanną Kulig w obsadzie

The Eddy to serialowy debiut reżysera Damiena Chazella, który ma na swoim koncie m.in. oscarowe hity Whiplash czy La la land. Możemy się więc spodziewać produkcji na najwyższym poziomie.

Dwa pierwsze odcinki serialu zostały przedstawione podczas festiwalu filmowego Berlinale, w obecności twórców i aktorów. Całość będzie można obejrzeć na Netflixie od 8 maja.

The Eddy plakat serialu Netflixa
The Eddy – plakat serialu

O czym jest The Eddy?

The Eddy to 8-odcinkowy serial, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. Głównym bohaterem jest Elliot Udo (grany przez André Hollanda), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, a obecnie współwłaściciel podupadającego klubu The Eddy i manager zespołu, w którym wokalistką jest Maja (w tej roli Joanna Kulig).

Gdy Elliot dowiaduje się o szemranych interesach swojego wspólnika, a do Paryża przyjeżdża jego nastoletnia, zagubiona córka, jego życie osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych.

Obok André Hollanda i Joanny Kulig, w serialu zobaczymy także Tahara Rahima Leïlę Bekhti, Amandlę Stenberg, Melissę George, Adila Dehbi, Benjamina Biolay, Tchéky Karyo oraz rapera Sopico.

Zobaczcie pierwszy zwiastun:

The Eddy – zwiastun serialu

W maju w serwisie streamingowym Netflix pojawi się nowy serial reżysera oscarowego filmu La la land. W jednej z głównych ról zobaczymy Joannę Kulig. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →