Proceder” już niedługo wyląduje na Netflixie – sprawdźcie szczegóły


25 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Netflix od jakiegoś czasu sukcesywnie udostępnia polskie filmy. Kolejnym, który ma znaleźć się na platformie streamingowej ma być Proceder, opowiadający o życiu i twórczości Tomasza Chady.

Proceder swoją premierę kinową miał 15 listopada 2019 roku i zanotował najlepsze otwarcie zeszłej jesieni w polskich kinach. Film pierwszy weekend obejrzało ponad 200 tysięcy osób. Natomiast łącznie produkcję zobaczyło ponad 705 tysięcy widzów.

O czym jest Proceder?

Jest to film opowiadający o życiu zmarłego w 2018 roku Tomasza Chady, którego nagła i zagadkowa śmierć poruszyła niemalże całe środowisko hip-hopowe.

Z materiałów promocyjnych dowiadujemy się, że jest to obraz opowiadający historię chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Czy tak jest w stu procentach? Dowiecie się tego po przeczytaniu naszej recenzji.

Proceder. Historia Chady na dużym ekranie – recenzja

Natomiast w filmie tuż obok Piotra Witkowskiego, wcielającego się w rolę Chady zobaczymy także: Małgorzatę KożuchowskąAgnieszkę Więdłochę, czy Jana Frycza. Co ciekawe w obsadzie znalazł się również KaliZbukuVienio, oraz Bajorson.

Zwycięstwo w kategorii Muzyka Filmowa Bestsellerów Empiku

Muzyka skomponowana przez debiutującego w tej roli nadwornego bitmakera ChadyRX’a została doceniona podczas gali rozdania Bestsellerów Empiku. W filmie wykorzystano kilka utworów z dyskografii Chady, a także kilka nowych utworów.

proceder

Proceder już 18 marca na Netflixie

Zaledwie kilka miesięcy po kinowej premierze, Proceder zawita na DVD i Blu-ray. Jednak największą niespodzianką jest fakt, że film od 18 marca znajdzie się w ofercie streamingowego giganta jakim niewątpliwie jest Netflix. Polski oddział serwisu ostatnimi czasy pozytywnie zaskakuje, ponieważ całkiem niedawno w ofercie Netflixa znalazły się wszystkie polskie produkcje z Showmaxa. Niebawem wprowadzone zostaną nowe pakiety subskrypcji, o czym możecie przeczytać tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.