Netflix wprowadza nowe pakiety subskrypcji

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do trzech dostępnych w ofercie Netflixa pakietów dołączą dwa nowe. Użytkownicy będą mogli wybrać plany przeznaczone tylko na urządzenia mobilne. Sprawdźcie, jak prezentują się ceny.

Do tej pory Netflix proponował trzy plany subskrypcji: Basic, Standard i Premium. Teraz platforma chce wyjść naprzeciw użytkownikom, którzy filmy i seriale oglądają głównie z urządzeń mobilnych, a stanowią oni 1/3 wszystkich odbiorców. Serwis wprowadzi dwa nowe plany abonamentowe. Będą one dostępne testowo, przez pewien czas, żeby sprawdzić czy to rozwiązanie będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Od kilku lat proponujemy trzy plany subskrypcji. Wprowadzane właśnie testowo dwa nowe wynikają ze znacznego wzrostu wykorzystania urządzeń mobilnych jako sposobu konsumpcji treści w serwisie Netflix. Nowe plany udostępnimy na stałe, gdy odbiorcy doceniający zwiększoną elastyczność będą z nich korzystać i uznają tę zmianę za pozytywną.

Netflix taniej na smartfonach

Mobile i Mobile+. Netflix wprowadza nowe pakiety. Będzie taniej

Nowe opcje subskrypcji nazywać się będą Moblie i Mobile+. Po zakupie tego pierwszego, użytkownik może korzystać z Netflixa na jednym urządzeniu, oglądając filmy i seriale w jakości SD. Miesięczny koszt abonamentu to 24 zł.

Mobile+ będzie bardziej rozbudowany. Jego użytkownik będzie mógł korzystać z serwisu na dwóch urządzeniach jednocześnie. Mogą to być nie tylko urządzenia mobilne ale także komputery stacjonarne i laptopy. W tym przypadku cena wynosi 38 zł miesięcznie.

Nowe pakiety mają zostać wprowadzone wkrótce, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: