Netflix kręci kolejny polski serial. Premiera w przyszłym roku


12 września 2019

Podziel się newsem:

Ruszyły prace nad drugim polskim serialem Netflixa. Będzie to adaptacja bestsellerowego thrillera Harlana Cobena o tytule W głębi lasu.

Pierwszym serialem Netflixa wyprodukowanym w Polsce był 1983 w reżyserii Agnieszki Holland, z Maciejem Musiałem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych.

W przyszłym roku w serwisie pojawi się kolejna polska pozycja. Będzie to sześcioodcinkowy serial o tytule W głębi lasu, na podstawie bestsellera Harlana Cobena. Produkcję wyreżyserują Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku). Autor książki został natomiast producentem wykonawczym.

Jestem bardzo dumny, że współpracuję z niesamowitą obsadą i twórcami z Polski oraz pomagam ich znakomitą pracę przedstawić widzom Netflix na całym świecie

W głębi lasu – opis serialu

Fabuła obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego.

Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

w głębi lasu netflix
reżyserzy serialu W głębi lasu – Leszek Dawid i Bartosz Konopka

W przyszłości na Netflixie możemy spodziewać się kolejnych ekranizacji powieści Harlana Cobena. W 2018 roku autor podpisał z serwisem umowę w ramach której powstanie 14 produkcji na podstawie już istniejących jak i nadchodzących dzieł pisarza.

Ruszyły prace nad drugim polskim serialem Netflixa. Będzie to adaptacja bestsellerowego thrillera Harlana Cobena o tytule W głębi lasu. Pierwszym serialem Netflixa wyprodukowanym w Polsce był 1983 w reżyserii Agnieszki Holland, z Maciejem Musiałem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych. W przyszłym roku w serwisie pojawi się kolejna polska pozycja. Będzie to sześcioodcinkowy serial o […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →