Mamy trailer pierwszego polskiego serialu Netflix! Zobacz zwiastun „1983”!


02 października 2018

Podziel się newsem:

Znamy też datę premiery produkcji!

Netflix dał nam właśnie kolejny powód, by jesienno – zimowe wieczory spędzić przed monitorem. Do sieci trafił pierwszy zwiastun „1983” – polskiego serialu wyprodukowanego serwis.

Produkcja ma być połączeniem thrillera i kryminału, w którym przedstawiono alternatywny bieg wydarzeń po tytułowym 1983 roku.

Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

Taka jest fabuła serialu „1983”. A jak ten scenariusz wygląda na ekranie?

Zobaczcie pierwszy zwiastun polskiego serialu Netflix!

Przy okazji poznaliśmy również datę premiery „1983”. Wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu będą dostępne w serwisie Netflix od 30 listopada tego roku. :) Będziecie oglądać?

Znamy też datę premiery produkcji! Netflix dał nam właśnie kolejny powód, by jesienno – zimowe wieczory spędzić przed monitorem. Do sieci trafił pierwszy zwiastun „1983” – polskiego serialu wyprodukowanego serwis. Produkcja ma być połączeniem thrillera i kryminału, w którym przedstawiono alternatywny bieg wydarzeń po tytułowym 1983 roku. Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →