via Facebook/Lekko Festwial

Lekko Festiwal 2022 – wymarzony line-up za ostatnią stacją metra


30 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lekko Festiwal w Markach pod Warszawą wraca z drugą edycją. Pierwsi artyści dołączyli do line-upu. Będzie alternatywnie, ale też znajomo.

Lekko Festiwal – dobrze, że jest tak blisko

Zupełnie przypadkiem byłam na nim w zeszłym roku. Prywatnie, nie zawodowo, na zaproszenie mojego dobrego kolegi. Jako że z Warszawy nie jestem, a na końcowym przystanku linii metra Internet nie działał tak, jak powinien, miałam drobne problemy lokalizacyjne, lecz kiedy już się z nimi uporałam – trafiłam na mega fajny event. “Mega fajny” nie brzmi totalnie, jakby to miała być profesjonalna recenzja czy relacja i właśnie taka nie będzie. Raczej wspomnę sobie miły weekendzik i na zasadzie całkowicie kumpelskiej polecajki zarekomenduję opcję na spędzenie weekendu. Takiego solo od siebie dla siebie, z drugą połówką, z bandą ziomków i nawet z rodziną. Pod względem atmosfery Lekko Festiwal bił nieco vibem troszkę większego, podpoznańskiego Enea Edison Festvial, zatem było ciepło i gościnnie. Klimacik wypadu na działki, lecz bez przesadnej przaśności. Bardzo na plus, taka ucieczka (nawet i spontaniczna) od miasta, bo Marki, choć wcale od Warszawy daleko nie są, tak w trakcie imprezy wydawały się być na innej planecie. Ja bardzo cenię to festiwalowe oderwanie i jak się okazuje, łatwo go doświadczyć nie tylko na kilkudniowym Open’erze.

Czy warto? Warto, szczególnie, gdy się jest z okolic stolicy. Pierwszy rzut artystów z tegorocznego line-upu również zachęca – zapowiada się ciekawie i przekrojowo.

Przeczytaj: Wakacyjno-muzyczny relaks – relacja z Edison Festival

Lekko Festiwal line-up
via Facebook/Lekko Festwial

Lekko Festiwal 2022 – line-up jak malowany

Druga edycja Lekko Festiwal odbędzie się w dniach 8-9 lipca w Markach pod Warszawą. Pierwszymi artystami, którzy wystąpią podczas imprezy, będą: Artur Rojek (8 lipca), The Dumplings (9 lipca), Zalia (8 lipca), Luna (9 lipca), Brodka (9 lipca) i Bitamina (8 lipca). Kolejne ogłoszenia w drodze, a bilety można kupić zarówno w formie karnetu, jak i na wybrany jeden dzień.

Więcej szczegółów wkrótce, a po dodatkowe informacje uderzajcie na oficjalną stronę wydarzenia. Na które festiwalowe koncerty czekacie najbardziej?

Lekko Festiwal line-up
fot. materiały prasowe

Lekko Festiwal w Markach pod Warszawą wraca z drugą edycją. Pierwsi artyści dołączyli do line-upu. Będzie alternatywnie, ale też znajomo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Lekko Festiwal – dobrze, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →