via Facebook Open'er Festival

Open’er Festival 2022 – nowi artyści w line-upie


01 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Open’er Festival 2022 rozkręca się na dobre. Dziś poznamy kolejne gwiazdy, które jeszcze tego lata wystąpią w Polsce. Kto dołączy do Duy Lipy, Imagine Dragons i Måneskin na Orange Main Stage?

Open’er Festival zapowiada kolejnych artystów

Do lata coraz bliżej, został ostatni slot na headlinera, a emocje dotyczące festiwalu będą już tylko przybierać na sile. Zeszłotygodniowe ogłoszenie przekonało wszystkich niedowiarków, że Alter Art pozostaje w formie i trzyma w rękawie jeszcze niejednego asa. Być może już dziś Open’er Festival 2022 odkryje przed nami wszystkie karty. A przynajmniej ich część, po której już nikt nie będzie się zastanawiał, czy na pewno warto.

Moim zdaniem – warto już na ten moment. Gatunkowa rozpiętość, gwiazdy światowego formatu, no i niepowtarzalna atmosfera, za którą tęsknimy od ostatniej edycji. No ale co powiecie na nowe zapowiedzi i następne, duże, znane i rozchwytywane nazwiska w line-upie?

Przeczytaj: Open’er Festival 2022 ogłasza kolejne duże nazwiska

Open'er Festival 2022 ogłoszenia line-up

Playboi Carti – Open’er rapem stoi

To pierwsze z dzisiejszych ogłoszeń festiwalu i od razu zaczyna się z grubej rury. Artysta wystąpi na Open’er Festival 30 czerwca na Orange Main Stage.

Open'er Festival 2022 ogłoszenia line-up
fot. materiały prasowe

The Smile – Thom Yorke wystąpi w Gdyni

Nie będzie to co prawda koncert solowy, lecz turbowyjątkowa okazja, aby posłuchać projektu The Smile. Zespół został założony przez Thoma Yorke’a, Jonna Greenwooda i Toma Skinnera i wkrótce rusza w europejską trasę koncertową. W Polsce zrobią sobie przystanek podczas Open’era i wystąpią przed publicznością w Kosakowie 29 czerwca na Tent Stage.

The Smile Open'er Festival 2022
fot. materiały prasowe

Doja Cat – Open’er Festival 2022, edycja go gurls

Nie było innej opcji. Doja Cat w końcu wystąpi w Polsce jako headlinerka trójmiejskiego festiwalu. Artystka zajęła drugie miejsce w corocznej ankiecie, badającej, kogo fani chcą usłyszeć na scenie w Kosakowie. Odpowiadając więc na głosy festiwalowiczów – artystka zaprezentuje swoją fenomenalną płytę Planet Her już 29 czerwca na Orange Main Stage.

Doja Cat Open'er Festival 2022
fot. materiały prasowe

Open’er Festival 2022 – kto jeszcze zagra na festiwalu?

Fanatycy letnich muzycznych wydarzeń naprawdę mogą być ukontentowani. Impreza Alter Artu zapowiada się z właściwą sobie pompą oraz nadzwyczaj przekrojowym line-upem. W poprzednim, zeszłotygodniowym ogłoszeniu, zaanonsowano Megan Thee Stalion oraz Little Simz jako przedstawicielki kobiecej sceny rapowej. Ponadto zapowiedziano także występ Tove Lo – skandynawskiej artystki i fenomenu na skalę światową. Ogłoszono również dwóch artystów na Alter Stage: Yolę oraz Kenny’egoHoopla. No i nie można zapomnieć o Glass Animals, którzy z niesamowicie udaną płytą Dreamland zagrają koncert na Orange Main Stage. Jednym z największych ogłoszeń Alter Artu do tej pory był zespół Måneskin – zwycięzcy Eurowizji 2021. Ponadto, podczas festiwalu wystąpią między innymi: Years & Years oraz Royal Blood, Dua LipaImagine DragonsTwenty One PilotsMartin GarrixJessie WareThe Chemical BrothersCigarettes After SexMichael Kiwanuka oraz Inhaler.

Open’er Fetival 2022 odbędzie się w Kosakowie dniach 29 czerwca – 2 lipca. Widzimy się pod sceną!

Open'er Festiavl 2022
Open’er Festiavl 2022

Open’er Festival 2022 rozkręca się na dobre. Dziś poznamy kolejne gwiazdy, które jeszcze tego lata wystąpią w Polsce. Kto dołączy do Duy Lipy, Imagine Dragons i Måneskin na Orange Main Stage? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]


ZOBACZ: Open’er Park – Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Ralph Kaminski | 06.08.2021 – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →