fot. z teledysku "Beautiful Life"

“Beautiful Life” – nowy utwór Michaela Kiwanuki


13 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Michael Kiwanuka prezentuje utwór Beautiful Life z soundtracku do filmu Konwergencja: Odwaga W Obliczu Kryzysu. Sprawdź nową piosenkę artysty.

Beautiful Life soundtrackiem do filmu

Po wydaniu w 2019 albumu Kiwanuka Michael Kiwanuka zniknął wydawniczo. Fani do tej pory nie otrzymali żadnych informacji o następnym albumie. Po blisko dwuletniej przerwie otrzymaliśmy nowy utwór od brytyjskiego wokalisty. Niestety, Beautiful Life nie zwiastuje kolejnego wydawnictwa. Jest natomiast utworem nagranym na potrzeby filmu pt. Konwergencja: Odwaga W Obliczu Kryzysu. To dokument zrealizowany przez platformę Netflix. Przedstawia on sylwetki osób, które w wyjątkowy sposób zaangażowały się w walkę z pandemią COVID-19. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Orlando Von Einsiedel. Brytyjczyk jest laureatem Oscara 2017 za najlepszy film krótkometrażowy (Białe Hełmy).

Michael Kiwanuka – Beautiful Life

Sukces Kiwanuki

Niestety nic nie wiadomo o kolejnych ruchach wydawniczych Michaela Kiwanuki. Jego ostatni album zatytułowany Kiwanuka okazał się ogromnym sukcesem. W szczytowym momencie zajmował 2. miejsce na listach przebojów w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Znalazł się także na czołowych miejscach zestawień najlepszych płyt 2019 w wielu magazynach muzycznych oraz zdobył Mercury Prize 2020. Jest to nagroda przyznawana dla najlepszego albumu muzycznego w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Brytyjczyk był nominowany do tej nagrody już z poprzednimi projektami Love & Hate i Home Again, ale dopiero Kiwanuka zapewnił mu zwycięstwo.

Michael Kiwanuka prezentuje utwór Beautiful Life z soundtracku do filmu Konwergencja: Odwaga W Obliczu Kryzysu. Sprawdź nową piosenkę artysty. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Beautiful Life soundtrackiem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →