fot. z teledysku "Beautiful Life"

„Beautiful Life” – nowy utwór Michaela Kiwanuki


13 października 2021

Podziel się newsem:

Michael Kiwanuka prezentuje utwór Beautiful Life z soundtracku do filmu Konwergencja: Odwaga W Obliczu Kryzysu. Sprawdź nową piosenkę artysty.

Beautiful Life soundtrackiem do filmu

Po wydaniu w 2019 albumu Kiwanuka Michael Kiwanuka zniknął wydawniczo. Fani do tej pory nie otrzymali żadnych informacji o następnym albumie. Po blisko dwuletniej przerwie otrzymaliśmy nowy utwór od brytyjskiego wokalisty. Niestety, Beautiful Life nie zwiastuje kolejnego wydawnictwa. Jest natomiast utworem nagranym na potrzeby filmu pt. Konwergencja: Odwaga W Obliczu Kryzysu. To dokument zrealizowany przez platformę Netflix. Przedstawia on sylwetki osób, które w wyjątkowy sposób zaangażowały się w walkę z pandemią COVID-19. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Orlando Von Einsiedel. Brytyjczyk jest laureatem Oscara 2017 za najlepszy film krótkometrażowy (Białe Hełmy).

Michael Kiwanuka – Beautiful Life

Sukces Kiwanuki

Niestety nic nie wiadomo o kolejnych ruchach wydawniczych Michaela Kiwanuki. Jego ostatni album zatytułowany Kiwanuka okazał się ogromnym sukcesem. W szczytowym momencie zajmował 2. miejsce na listach przebojów w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Znalazł się także na czołowych miejscach zestawień najlepszych płyt 2019 w wielu magazynach muzycznych oraz zdobył Mercury Prize 2020. Jest to nagroda przyznawana dla najlepszego albumu muzycznego w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Brytyjczyk był nominowany do tej nagrody już z poprzednimi projektami Love & Hate i Home Again, ale dopiero Kiwanuka zapewnił mu zwycięstwo.

Michael Kiwanuka prezentuje utwór Beautiful Life z soundtracku do filmu Konwergencja: Odwaga W Obliczu Kryzysu. Sprawdź nową piosenkę artysty. Beautiful Life soundtrackiem do filmu Po wydaniu w 2019 albumu Kiwanuka Michael Kiwanuka zniknął wydawniczo. Fani do tej pory nie otrzymali żadnych informacji o następnym albumie. Po blisko dwuletniej przerwie otrzymaliśmy nowy utwór od brytyjskiego wokalisty. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →