Cigarettes After Sex nadchodzi z nowym albumem – “Cry”


03 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Cigarettes After Sex właśnie zapowiedzieli nowy album – Cry i podzielili się singlem Heavenly. Posłuchajcie!

Cigarettes After Sex to amerykański zespół popowy, wykonujący muzykę ambientową, który od kilku lat podbija rzesze słuchaczy, choć długogrającym albumem zadebiutowali dopiero w 2017 roku.

Cigarettes After Sex – nowy album

Od tego czasu grupa nie próżnuje i już zapowiedziała premierę swojego kolejnego wydawnictwa. Cry, bo taki tytuł będzie nosił drugi album Cigarettes After Sex, pojawi się na półkach sklepowych i w streamingu 25 października.

Zawsze unikałem studia. Jest coś wyjątkowego w nagrywaniu na świecie. Jakiś czynnik x pochodzący od charakteru i atmosfery miejsca, w którym pracujesz, który staje się niezbędny do poczucia muzyki.

Cigarettes After Sex – Cry

Tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się frontman zespołu Greg Gonzalez. Faktycznie, album Cry został nagrany w domku, na hiszpańskiej wyspie Majorka. Materiał odzwierciedla niespokojne piękno, erotyczną tęsknotę i surowy minimalizm przestrzeni, wszystkie gładkie linie i łagodne światło.

Zainspirowany otoczeniem, Gonzalez pisał piosenki na kilka minut przed nagraniem ich z zespołem. Sam wyprodukował sesję nagraniową, kładąc nacisk na rejestrowanie utworów na żywo i wspólne badanie materiału w dialogu z domem i ze sobą. Poza romantycznymi brzmieniami kojarzonymi z latami 50. i 60., na albumie Cry usłyszymy również liczne inspiracje okresem lat 90.

Cigarettes After Sex – Cry, tracklista

cigarettes after sex cry

  1. Don’t Let Me Go
  2. Kiss It Off Me
  3. Heavenly
  4. You’re The Only Good Thing in My Life
  5. Touch
  6. Hentai
  7. Cry
  8. Falling in Love
  9. Pure

Cigarettes After Sex – Heavenly

Najnowszy album Cigarettes After Sex promuje singiel Heavenly, posłuchajcie!

Zespół Cigarettes After Sex właśnie zapowiedzieli nowy album – Cry i podzielili się singlem Heavenly. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Cigarettes After Sex to amerykański zespół popowy, wykonujący […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →