Cigarettes After Sex na trzech koncertach w Polsce już za tydzień!

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykański zespół Cigarettes After Sex jest właśnie w trakcie trasy koncertowej po Europie. W jej ramach, już w przyszłym tygodniu, grupa zagra aż w trzech polskich miastach – we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. 

Cigarettes After Sex to ambient-popowy zespół, który powstał w 2008 roku w Teksasie. W jego skład wchodzą: Greg Gonzales (wokal, gitara akustyczna, gitara elektryczna), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja).

Zespół zadebiutował w 2012 roku wydając pierwszą EP-kę I. Pochodzący z niej utwór Nothing’s Gonna Hurt You Baby został wykorzystany w reklamie, co spowodowało wzrost ich popularności.

Ich debiutancki, i jak do tej pory jedyny album studyjny, ukazał się w 2017 roku. Płyta o tytule Cigarettes After Sex została wydana nakładem wytwórni Partisan Records.

Zespół cieszy się w Polsce dużą popularnością, nic więc dziwnego, że muzycy regularnie odwiedzają nasz kraj. Najbliższa okazja, żeby zobaczyć ich na żywo, będzie miała miejsce już w przyszłym tygodniu.

Cigarettes After Sex zagrają w naszym kraju aż trzy koncerty. 4 czerwca zagrają we wrocławskim A2, 5 czerwca w warszawskim Palladium i 6 czerwca w Klubie Kwadrat w Krakowie. Krakowski koncert jest już wyprzedany, ale wciąż możecie zdobyć bilety na dwa pozostałe występy zespołu. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Amerykański zespół Cigarettes After Sex jest właśnie w trakcie trasy koncertowej po Europie. W jej ramach, już w przyszłym tygodniu, grupa zagra aż w trzech polskich miastach – we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.  Cigarettes After Sex to ambient-popowy zespół, który powstał w 2008 roku w Teksasie. W jego skład wchodzą: Greg Gonzales (wokal, gitara akustyczna, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →