Cigarettes After Sex wracają do Polski. Zagrają na trzech koncertach


04 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. W czerwcu wystąpią w trzech polskich miastach.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku.

Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja).

W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise.

Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Na koncertach zespołu panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i błyskawicznie się wyprzedawały.

Najpierw ukazały się dwa, cieszące się wielką popularnością, single – Nothing Gonna Hurt You Baby oraz Affection, a w 2017 roku zespół wydał swój pierwszy, długogrający album – Cigarettes After Sex.

Zespół pojawi się w Polsce na trzech koncertach. 4 czerwca muzycy wystąpią we Wrocławiu, 5 czerwca w Warszawie, a swoją mini-trasę po Polsce zakończą 6 czerwca w Krakowie.

Bilety możecie kupić na stronie BILETOMAT.PL.

Zespół cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. W czerwcu wystąpią w trzech polskich miastach. Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →