14 listopada 2016

Podziel się newsem:

W związku z olbrzymim zainteresowaniem warszawskim koncertem Cigarettes After Sex, wydarzenie zostaje przeniesione do klubu Proxima.

Cigarettes After Sex gościli u nas w lipcu. Ich koncerty miały stuprocentową frekwencję, więc grupa postanowiła wrócić do Polski wczesną zimą.

Zespół wystąpi 14 grudnia w krakowskim Kwadracie, 15 grudnia we wrocławskim Firleju i 16 grudnia w warszawskiej Proximie.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mi Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Ich ostatnie wydawnictwo to krótka EPka Affection z października 2015 roku.

Bilety w cenie 55 zł są już dostępne na biletomat.pl.

Przewodnik po OFF Festivalu 2016. Polecamy najciekawsze koncerty

W związku z olbrzymim zainteresowaniem warszawskim koncertem Cigarettes After Sex, wydarzenie zostaje przeniesione do klubu Proxima. Cigarettes After Sex gościli u nas w lipcu. Ich koncerty miały stuprocentową frekwencję, więc grupa postanowiła wrócić do Polski wczesną zimą. Zespół wystąpi 14 grudnia w krakowskim Kwadracie, 15 grudnia we wrocławskim Firleju i 16 grudnia w warszawskiej Proximie. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Warszawa - 55 PLN
Biletomat.pl
Wrocław - 65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.