Cigarettes After Sex powraca do Polski! Ambientowo-popowy kolektyw zagra w Gdańsku.


16 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Przygotujcie się na muzyczny orgazm!

To będą dłuuugie chwile pełne muzycznych uniesień! Po wyprzedanym koncercie w 2016 roku Cigarettes After Sex powraca do Gdańska. Założony przez Grega Gonzaleza ambientowo-popowy kolektyw wystąpi 13 sierpnia w klubie Stary Maneż.

Zespół Cigarettes After Sex powstał w 2008 roku i wypuścił dotychczas dwa EP: I i Affection, a także długogrającą, debiutancką płytę Cigarettes After Sex. Grupa zyskała niebywały rozgłos generując setki milionów odsłuchów na YouTube i portalach streamingowych, zdobywając miano jednej z najczęściej słuchanych zespołów na świecie.

Swoimi nastrojowymi kawałkami grupa rozkochała też polską publikę, bowiem wszystkie dotychczasowe koncerty zespołu w Polsce zostały wyprzedane!

 

Przygotujcie się na muzyczny orgazm! To będą dłuuugie chwile pełne muzycznych uniesień! Po wyprzedanym koncercie w 2016 roku Cigarettes After Sex powraca do Gdańska. Założony przez Grega Gonzaleza ambientowo-popowy kolektyw wystąpi 13 sierpnia w klubie Stary Maneż. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →