Cigarettes After Sex powraca do Polski! Ambientowo-popowy kolektyw zagra w Gdańsku.


16 lipca 2018

Podziel się newsem:

Przygotujcie się na muzyczny orgazm!

To będą dłuuugie chwile pełne muzycznych uniesień! Po wyprzedanym koncercie w 2016 roku Cigarettes After Sex powraca do Gdańska. Założony przez Grega Gonzaleza ambientowo-popowy kolektyw wystąpi 13 sierpnia w klubie Stary Maneż.

Zespół Cigarettes After Sex powstał w 2008 roku i wypuścił dotychczas dwa EP: I i Affection, a także długogrającą, debiutancką płytę Cigarettes After Sex. Grupa zyskała niebywały rozgłos generując setki milionów odsłuchów na YouTube i portalach streamingowych, zdobywając miano jednej z najczęściej słuchanych zespołów na świecie.

Swoimi nastrojowymi kawałkami grupa rozkochała też polską publikę, bowiem wszystkie dotychczasowe koncerty zespołu w Polsce zostały wyprzedane!

 

Przygotujcie się na muzyczny orgazm! To będą dłuuugie chwile pełne muzycznych uniesień! Po wyprzedanym koncercie w 2016 roku Cigarettes After Sex powraca do Gdańska. Założony przez Grega Gonzaleza ambientowo-popowy kolektyw wystąpi 13 sierpnia w klubie Stary Maneż.  Zespół Cigarettes After Sex powstał w 2008 roku i wypuścił dotychczas dwa EP: I i Affection, a […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.