fot. Marie Marou

Gwiazdy Eurowizji na Open’er Festival 2022. Måneskin zasilają line-up imprezy


29 listopada 2021

Podziel się newsem:

Open’er Festival uzupełnia swój line-up kolejnymi nazwami. W czerwcu w Polsce zagrają włoskie gwiazdy rock’n’rolla będące objawieniem tegorocznej Eurowizji!

Open’er Festival 2022 z kolejnym ogłoszeniem

Tak jak można było przeczuwać, na koniec listopada Open’er Festival uraczył nas jeszcze jednym ogłoszeniem zapowiadającym to, czego będziemy mieli okazję doświadczyć na przełomie czerwca i lipca 2022 roku w Gdyni na terenie byłego lotniska w Kosakowie. Co nowego w line-upie nadchodzącej edycji Open’era?

Open'er Festival
Open’er Festival, fot. Alicja Nowicka

Måneskin zagrają na Open’erze!

Kolejnym zespołem, który zagra na Open’er Festival 2022 będzie Måneskin – tegoroczne objawienie międzynarodowej sceny rockowej, które dało się poznać dzięki swojemu występowi na konkursie piosenki Eurowizja 2021. Włoska grupa, tworzona przez wokalistę Damiano Davida, basistkę Victorię De Angelis, gitarzystę Thomasa Raggi oraz perkusistę Ethana Torchia, wskrzesiła i odmłodziła nurt retro rock’n’rolla, który z pewnością zapłonie na openerowym Orange Main Stage już 29 czerwca 2022 roku!

Zobacz również: Jakość ponad blichtrem, czyli o zaskakujących rozstrzygnięciach tegorocznej Eurowizji

To będzie wielki powrót Måneskin do Polski po genialnym koncercie, który Włosi zagrali w ramach wakacyjnego cyklu Open’er Park i po nadchodzącym, wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze, który odbędzie się już 15 lutego 2022 roku. Będzie się działo!

Maneskin na Open'er Festival 2022
Måneskin na Open’er Festival 2022

Open’er Festival 2022. Kto jeszcze zagra?

Line-up Open’er Festival rośnie w siłę! Niedawno organizatorzy wydarzenia ogłosili dwie kolejne nazwy: Years & Years oraz Royal Blood, a podczas przyszłorocznej edycji imprezy usłyszymy również: Dua LipęImagine DragonsTwenty One PilotsMartina GarrixaJessie WareThe Chemical BrothersCigarettes After SexMichaela Kiwanukę czy zespół Inhaler.

Open’er Fetival 2022 odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Nie może Was tam zabraknąć!

Years & Years i Royal Blood zagrają na Open'er Festiavl 2022
Open’er Festiavl 2022

Open’er Festival uzupełnia swój line-up kolejnymi nazwami. W czerwcu w Polsce zagrają włoskie gwiazdy rock’n’rolla będące objawieniem tegorocznej Eurowizji! Open’er Festival 2022 z kolejnym ogłoszeniem Tak jak można było przeczuwać, na koniec listopada Open’er Festival uraczył nas jeszcze jednym ogłoszeniem zapowiadającym to, czego będziemy mieli okazję doświadczyć na przełomie czerwca i lipca 2022 roku w […]

Koncert Pidżamy Porno w Poznaniu

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →