Facebook/Salt Wave Festival

Salt Wave Festival“Ach, jak przyjemnie”. Trzecią edycję imprezy promuje Sonar


16 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Salt Wave Festival promuje nadciągającą trzecią edycję wydarzenia. Ach, jak przyjemnie będzie latem 2022 nad polskim morzem – przekonuje zespół Sonar.

Salt Wave Festival – morze, plaża i muzyka

Już wkrótce fani muzyki oraz festiwalowego klimatu będą mogli ponownie odetchnąć w Jastarni, gdzie skorzystają zarówno z bliskości morza i plaży, jak i z koncertów pereł polskiej sceny. Trzecia edycja Salt Wave Festival została zapowiedziana i oficjalnie odbędzie się tam, gdzie zawsze, czyli w Jastarni, w dniach 19-20 sierpnia 2022 roku.

To wydarzenie jest idealnym balansem między miejskim festiwalem a spokojnymi wczasami. W zależności, co bardziej cię kręci – czy barierki na ulubionym zespole, czy wakacyjny chillout, dokładnie z tego możesz korzystać tam do woli. Nadchodzącą edycję nadmorskiej imprezy promuje utwór Ach, jak przyjemnie w odświeżonej aranżacji zespołu Sonar (Lena Osińskia i Łukasza Stachurko), który został wykorzystany w oficjalnym, festiwalowym aftermovie.

Przeczytaj: Niemoc i oysterboy robią „Mediolan” w Poznaniu. Startuje akcja My Name Is Poznań!

Sonar Salt Wave Festival bilety ach jak przyjemnie
fot. materiały prasowe

Ach, jak przyjemnie – czekamy na sierpień i Salt Wave Festival

Już wkrótce zostaną ogłoszeni pierwsi artyści, tymczasem ruszyła sprzedaż pierwszych biletów, tak zwanych Fan Tixów, kupowanych na ślepo. Ich pula jest ograniczona i będzie dostępna jedynie do 28 marca. Jeśli zatem się wahacie – obejrzyjcie sobie aftermovie z ostatniej edycji Salt Wave Festival i pozbądźcie się wątpliwości. Klimat nie do podrobienia i dobra muzyka – to wszystko sprawia, że nie sposób się oprzeć.

Salt Wave Festival: Sonar – Ach, jak przyjemnie [Official Aftermovie 2021]

O tworzeniu nowej wersji utworu Ach, jak przyjemnie wypowiedział się Łukasz Stachurko z zespołu Sonar w wywiadzie dla portalu Noizz.

Cieszymy się, że udało nam się zachować oryginalny vibe i melodię, która musiała zostać wcześniej zaakceptowana przez właścicieli praw autorskich do utworu. Na początku baliśmy się tego wyzwania, ale finalnie mieliśmy dużo frajdy z pracy nad tym kawałkiem. To najbardziej urokliwie położony festiwal, na którym przyszło nam grać. Jestem fanem butikowych festiwali i mam wrażenie, że teraz jest ich czas, bo ludzie są już trochę zmęczeni imprezami masowym. Kajty w tle, relaks i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że Salt Wave Festival kojarzy mi się przede wszystkim z totalnym chilloutem na plaży.

Przekonani? W takim razie widzimy się w sierpniu w Jastarni!

Salt Wave Festival promuje nadciągającą trzecią edycję wydarzenia. Ach, jak przyjemnie będzie latem 2022 nad polskim morzem – przekonuje zespół Sonar. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →