fot. Aimee Phillips

Salt Wave Festival na drugim okrążeniu. Kto dołączy do line-upu wydarzenia?


29 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Salt Wave Festival po zeszłorocznej przerwie spowodowanej pandemią po raz kolejny umożliwi nam podbicie malowniczej Jastarni. Kto dołączy do line-upu wydarzenia?

Salt Wave Festival powraca z nadmorskim klimatem

Jeśli Wasze sierpniowe plany nie są jeszcze dopięte na ostatni guzik, to przychodzimy do Was z naprawdę ciekawą i stale rozwijającą się propozycją! Odbywający się bowiem 19 i 20 sierpnia 2022 roku w Jastarni festiwal Salt Wave Festival rozkręca się na dobre!

Najpiękniejsze polskie wybrzeże, upalny koniec sierpnia, szum fal, chłodny piasek pod stopami, piegi i słone włosy, surfowanie o zachodzie słońca, zapach sosnowego lasu, wesołe pokrzykiwania przyjaciół z campingu – klisze niczym z lat 90. Nicnierobienie w wersji #nofilter. Hel

– czytamy w zapowiedzi wydarzenia
Sonar Salt Wave Festival bilety ach jak przyjemnie
fot. materiały prasowe

Nowe ogłoszenia na Helu! Kto zagra?

Do znanych nam już RY X, Balthazar, Lime Cordiale, Saint Motel, Mery Spolsky, Zalia i Łona i Webber + The Pimps dołącza kolejna dawka muzycznych propozycji. Sprawdźcie, czy wśród nowych ogłoszeń znajdziecie coś dla siebie!

Mery Spolsky
fot. materiały prasowe

Osadzeni w klimatach Daft Punku artyści, którzy starają się łączyć klasykę gatunku z powiewem nowoczesności. Kiedyś grający tylko w Londynie, a dzisiaj podbijający cały świat. Franc Moody nadchodzą!

Początkowo rozwijający się w pojedynkę, teraz u boku Julii Minkin. Kid Francescoli to projekt prosto z Francji, który na rynku działa już od 2002 roku. Jeśli marzycie o zanurzeniu się w porządnej dawce elektroniki, to podczas tego występu macie szansę to marzenie spełnić!

Legendarna australijska grupa, która swoje pierwsze kroki postawiła na scenie już w 1997 roku! Po upływie czasu nie zmieniło się tak naprawdę nic. Zespół dalej zachwyca nas swoimi nowymi pomysłami, które przekładają się na kawał naprawdę dobrej muzyki. The Avalanches dołączają do line-upu!

Amar Ziembiński, Piotr Sibińskik, Maciej Matysiak, Tomek Sołtys, Nikodem Bąkowski, Brian Massaka i Vito Bambino – czyli mieszanka, której nie trzeba nikomu przedstawiać! Drodzy Państwo – Bitamina na pokładzie!

Artystka, która swoją karierę zaczęła naprawdę z wysokiego pułapu. Nic więc dziwnego, że w szybkim tempie stała się również jednym z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. Jej elektroniczny debiut ukaże się już w tym roku, a deski Salt Wave Festivalu będą idealnym narzędziem promocyjnym. Ania Leon oczaruje nam Jastarnię!

Duet składający się z rapera Skipa oraz producenta AWGS. Formacja serwuje nam kawałek nowoczesnego i interesującego hip-hopu, którego posłuchamy podczas festiwalu. Miętha zapraszamy na scenę!

Młody francuski artysta, którego zamiłowanie do muzyki zrodziło się już w dzieciństwie. W wieku 11 lat zaczął grać na perkusji w zespole, ale szybko jednak porzucił ten pomysł na rzecz solowej kariery. Lewis OfMan swoje pierwsze kompozycje zebrał w EP-kę Disconsolate. Muzyk swtorzył również liczne remixy m.in. dla The Pirouettes, Hypnolove, Poom, Housse de Racket, Keziah Jones, Alt-J.

Sonar promuje trzecią edycję wydarzenia

Pomożemy Wam również przenieść się myślami do letnich klimatów razem z aftermovie z ostatniej edycji Salt Wave Festival. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie sami, dlaczego klimatu tego wydarzenia nie można podrobić niczym innym!

Salt Wave Festival: Sonar – Ach, jak przyjemnie [Official Aftermovie 2021]

Cieszymy się, że udało nam się zachować oryginalny vibe i melodię, która musiała zostać wcześniej zaakceptowana przez właścicieli praw autorskich do utworu. Na początku baliśmy się tego wyzwania, ale finalnie mieliśmy dużo frajdy z pracy nad tym kawałkiem. To najbardziej urokliwie położony festiwal, na którym przyszło nam grać. Jestem fanem butikowych festiwali i mam wrażenie, że teraz jest ich czas, bo ludzie są już trochę zmęczeni imprezami masowym. Kajty w tle, relaks i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że Salt Wave Festival kojarzy mi się przede wszystkim z totalnym chilloutem na plaży

– mówił o tworzeniu nowej wersji utworu Łukasz Stachurko

Salt Wave Festival 2022 – kiedy i gdzie odbędzie się festiwal?

Tegoroczna edycja Salt Wave Festival odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia na Półwyspie Helskim. Teren festiwalu to niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni, zaledwie kilkanaście kilometrów od najpopularniejszych kwater. Dwie sceny, foodtrucki, strefa fashion. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk. Przestrzeń otoczona przez las i wodę.

Salt Wave Festival po zeszłorocznej przerwie spowodowanej pandemią po raz kolejny umożliwi nam podbicie malowniczej Jastarni. Kto dołączy do line-upu wydarzenia? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →