fot. materiały prasowe

sanah i Miętha – kolejna muzyczna potrawa w wielkiej “Uczcie” wokalistki


28 marca 2022

Podziel się newsem:

Kolejna muzyczna potrawa w wielkiej uczcie sanah. Po czarującym singlu wydanym wspólnie z Arturem Rojkiem przyszedł czas na nowy utwór. Tym razem do wokalistki dołączył Miętha!

Zasiądźcie z nami do wielkiego wydarzenia

Początkowo Uczta została zapowiedziana jako koncert sanah, do której na scenie dołączą goście. Wokalistka zapowiadała ich zwrotem „Jestem fanką…”. Wśród nich znaleźli się m.in. Dawid PodsiadłoVito BambinoKwiat JabłoniArtur RojekAnia Dąbrowska, Grzegorz Turnau czy Igor Herbut, których wypromowały tajemnicze grafiki.

„Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

– zapowiada artystka

Krążek ujrzy światło dzienne już 15 kwietnia 2022 roku. Można go zamówić już teraz w trwającej obecnie przedsprzedaży.

sanah i Miętha łączą siły

Do tej pory Ucztę promowały single Mamo tyś płakała w duecie z Igorem Herbutem, Szary Świat z Kwiatem Jabłoni, Czesława z Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic, a także wydany ostatnio utwór Tęsknie sobie z Arturem Rojkiem. Dzisiaj do tego grona dołączył kolejny duet, w którym sanah zaśpiewała razem z Mięthą. Posłuchajcie!

sanah i Miętha – audi, posłuchaj!

Kogo jeszcze zobaczymy u boku sanah?

16 marca artystka podzieliła się z nami kolejnymi artystami i przewidywanymi współpracami. Jak się okazało, wokalistka jest jeszcze ogromną fanką Darii Zawiałow.

Przeczytaj także: sanah zaserwuje nam muzyczną ucztę w towarzystwie wyśmienitych gości

sanah
sanah jest fanką Darii Zawiałow

sanah – Uczta Tour 2022, rozpiska koncertów

Szykuje się więc wyborna uczta, serwowana przez sanah w roli szefowej kuchni. Tego menu długo nie zapomnicie! Sprawdźcie, gdzie odbędą się pozostałe koncerty z trasy!

sanah Uczta Tour 2022 koncerty
sanah – koncerty 2022

Kolejna muzyczna potrawa w wielkiej uczcie sanah. Po czarującym singlu wydanym wspólnie z Arturem Rojkiem przyszedł czas na nowy utwór. Tym razem do wokalistki dołączył Miętha! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →