sanah feat. Natalia Grosiak "Czesława"

Sanah w duecie z Natalią Grosiak. „Irenka”, „Amelia”, „Czesława”


21 marca 2022

Podziel się newsem:

Sanah podzieliła się trzecim singlem z nadchodzącej Uczty. W utworze Czesława artystce towarzyszy Natalia Grosiak.

Sanah i płyta, czyli Uczta, jakiej jeszcze nie było

Na początku była trasa. Zaplanowana z każdym szczegółem Uczta, na której nie mogło zabraknąć gości. A tych posadzono w konkretnych miejscach, przed którymi stały winietki z konkretnymi nazwiskami.

Tylko że owe domysły w stronę gościnnych występów okazały się jednak nieco za małe na rozmach sanah. Artystka bowiem nie tylko na swojej nadchodzącej trasie wystąpi ze śmietanką polskiej sceny muzycznej – jej przedstawiciele pojawią się również na jej nowej płycie.

Do tej pory ukazały się już dwa utwory promujące Ucztę Mamo tyś płakała w duecie z Igorem Herbutem oraz Szary świat z Kwiatem Jabłoni. Trzeci singiel z również trzeciego, studyjnego albumu artystki to numer Czesława, do którego sanah zaprosiła Natalię Grosiak z zespołu Mikromusic wyszedł dziś – dosłownie przed chwilą.

Przeczytaj: Sanah – „Uczta”, goście i… nowy album! Wiemy, kiedy premiera

sanah uczta preorder płyty
fot. materiały prasowe

Drodzy! Poznajcie Czesię. Inspiracją dla mnie do tych dźwięków była muzyka z filmu „Amelia”. Miłego słuchania życzymy Wam!

– napisała artystka

sanah i Natalia Grosiak (Mikromusic) – Czesława

Na Uczcie łącznie znajdzie się jedenaście utworów. Osiem z nich wciąż pozostaje nieznanych. Jak sądzicie, który z gości zapowiedzianych przez artystkę pojawi się w jej kolejnym singlu?

Album ukaże się 15 kwietnia – dokładnie trzy dni przed startem trasy koncertowej sanah, która zagra jedenaście koncertów w dziesięciu miastach. Będziecie tam?

Sanah podzieliła się trzecim singlem z nadchodzącej Uczty. W utworze Czesława artystce towarzyszy Natalia Grosiak. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Sanah i płyta, czyli […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →