fot. Facebook sanah

sanah zasiada do stołu z Kwiatem Jabłoni


17 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Uczta sanah trwa w najlepsze. Po emocjonalnym singlu wydanym wspólnie z Igorem Herbutem przyszedł czas na nową potrawę. W rolach głównych – Kwiat Jabłoni.

sanah w majestatycznej odsłonie

Nie od dziś wiadomo, że artystka ma głowę pełną pomysłów. Przepełniona jest także emocjami, które wielokrotnie wylewały się z jej utworów. Nic więc dziwnego, że wokalistka w bardzo szybkim tempie stała się ulubienicą tysięcy polskich fanów, a jej koncerty raz za razem przepełnione są po same brzegi.

Ostatnim dowodem niepodważalnego talentu wokalistki stała się piosenka nagrana wspólnie z Igorem Herbutem. Mamo tyś płakała inspirowana była kompozycją Stanisława Moniuszki, pt. Prząśniczka. Utwór ten opowiadał nam o smutnych realiach dzisiejszego świata, które wzbierają obecnie w emocjonalnych zakątkach każdego z nas.

Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Zapraszam was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem. Przed wami utwór “Mamo tyś płakała”. Igor, dziękuję ci, że zechciałeś być jego częścią

– komentowała wokalistka.

sanah i Igor Herbut – Mamo tyś płakała, posłuchaj!

Uczta wokalistki trwa w najlepsze

Utwór ten okazał się być tylko pierwszym daniem, ponieważ wokalistka ma nam do zaoferowania całą ucztę w iście wystawnym stylu. Do kolejnej współpracy wokalistka zaprosiła bardzo sielankowy i intrygujący duet – Kwiat Jabłoni, w którego skład wchodzą Kasia i Jacek Sienkiewicz. Czego więc dostarczyła nam ta ciekawa współpraca? Posłuchajcie!

sanah i Kwiat Jabłoni – szary świat, posłuchaj!

Kogo jeszcze zobaczymy u boku sanah?

Wczoraj (16 marca) artystka podzieliła się z nami kolejnymi artystami i przewidywanymi współpracami. Jak się okazało, wokalistka jest ogromną fanką Natalii Grosiak.

Przeczytaj także: sanah zaserwuje nam muzyczną ucztę w towarzystwie wyśmienitych gości

sanah
sanah jest fanką Natalii Grosiak

Jest również fanką Darii Zawiałow.

sanah
sanah jest fanką Darii Zawiałow

Oraz fanką Mięthy.

sanah
sanah jest fanką Mięthy

sanah – Uczta Tour 2022, rozpiska koncertów

Szykuje się więc wyborna uczta, serwowana przez artystkę w roli szefa kuchni. Tego menu długo nie zapomnicie! Sprawdźcie, gdzie odbędą się pozostałe koncerty z trasy!

sanah Uczta Tour 2022 koncerty
sanah – koncerty 2022

Uczta sanah trwa w najlepsze. Po emocjonalnym singlu wydanym wspólnie z Igorem Herbutem przyszedł czas na nową potrawę. W rolach głównych – Kwiat Jabłoni. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →