fot. Katarzyna Mieszawska

sanah zaserwuje nam muzyczną ucztę w towarzystwie wyśmienitych gości

Obserwuj nas na instagramie:

10 miast, 11 instrumentów smyczkowych, 7 idoli sanah i 11 niezwykłych koncertów – Uczta tour 2022 nadchodzi! Znamy szczegóły trasy.

Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Artur Rojek i inni zaśpiewają z sanah na jej koncertach

sanah w końcu odkrywa wszystkie karty swojej nadchodzącej trasy koncertowej – Uczta tour 2022. Artystka od jakiegoś czasu zwodziła nas tajemniczymi grafikami, na których przedstawiała swoich idoli. Wśród nich znaleźli się Dawid PodsiadłoVito BambinoKwiat JabłoniArtur RojekAnia Dąbrowska, Grzegorz Turnau czy Igor Herbut. Szybko domyśliliśmy się, że to tak naprawdę nazwiska artystów, którzy uświetnią nadchodzące koncerty autorki przeboju Kolońska i szlugi swoimi gościnnymi występami. Nie myliliśmy się!

Zobacz również: Vito Bambino o sanah: „nie zakończyliśmy jeszcze wspólnego lotu”

sanah koncerty Uczta Podsiadło Vito Bambino Kwiat Jabłoni Artur Rojek
sanah jest fanką Dawida Podsiadło

Artystka właśnie ogłosiła dodatkowy, jedenasty koncert trasy Uczta tour 2022. sanah 18 kwietnia zagra jeszcze jeden, dodatkowy koncert w warszawskiej hali COS Torwar. To właśnie on rozpocznie jej nadchodzącą trasę koncertową. Oprócz tego wokalistka zaprezentuje swoją muzyczną ucztę w dziewięciu innych miastach Polski, gdzie oprócz wspomnianych gości (na każdym koncercie trasy wystąpi jeden z nich) zabierze również zespół Polish Soloists, składający się z sekcji jedenastu instrumentów smyczkowych.

Nadchodzi sporo nowości od sanah!

Co więcej, na grafice zapowiadającej trasę czytamy, że w ramach każdej z tych muzycznych uczt szef kuchni zaserwuje nam jeden premierowy deser. Zdaje się, że to tajemnicze menu jest zapowiedzią nowych utworów sanah, które usłyszymy podczas jej zbliżających się koncertów!

sanah Uczta Tour 2022 koncerty
sanah – “Uczta Tour 2022”

sanah – Uczta Tour 2022, rozpiska koncertów

Szykuje się wyborna uczta, serwowana przez sanah w roli szefa kuchni. Tego menu długo nie zapomnicie! Sprawdźcie, gdzie odbędą się pozostałe koncerty z trasy!

sanah Uczta Tour 2022 koncerty
sanah – koncerty 2022

10 miast, 11 instrumentów smyczkowych, 7 idoli sanah i 11 niezwykłych koncertów – Uczta tour 2022 nadchodzi! Znamy szczegóły trasy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dawid Podsiadło, Vito Bambino, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →