Instagram

Wyczekiwany singiel od sanah już jest. “kolońska i szlugi” to będzie kolejny hit!


29 października 2021

Podziel się newsem:

W końcu jest! sanah podzieliła się właśnie swoim od dawna wyczekiwanym singlem kolońska i szlugi. Zobaczcie teledysk!

Koniec gierek. kolońska i szlugi w końcu jest!

sanah już od dawna wodziła swoich fanów za nosy. Pierwsze teasery utworu kolońska i szlugi pojawiły się już bowiem podczas jej wakacyjnej trasy koncertowej no sorry tour. Artystka regularnie dzieliła się ze swoimi fanami zapowiedziami piosenki odtwarzanymi z telefonu do mikrofonu czy przygrywanymi na pianinie. Zdaje się, że sanah słusznie spodziewała się, jak dużą premierą będzie jej nadchodzący singiel.

Po kilku miesiącach oczekiwania, podczas których artystka zdążyła już nawet ogłosić swoją nadchodzącą, jesienną trasę koncertową, zatytułowaną kolońska i szlugi tour, singiel o tym samym tytule właśnie ujrzał światło dzienne i okazał się sporym zaskoczeniem!

Zobacz również: Sanah zapowiada nową trasę koncertową – „Kolońska i szlugi Tour”

sanah kolońska i szlugi singiel
sanah – kolońska i szlugi (do snu), okładka singla

kolońska i szlugi sporym zaskoczeniem. sanah w nowej odsłonie

Jeśli spodziewaliście się po nowej sanah kolejnej ckliwej ballady, to nic bardziej mylnego. kolońska i szlugi to genialna, porywająca kompozycja osadzona na elektryzującym, niepokojącym bicie autorstwa Jakuba Galińskiego, który na co dzień zasila zespół koncertowy Dawida Podsiadły.

Jeśli jednak wciąż jesteście fanami bardziej melancholijnych i subtelnych kompozycji sanah – artystka postanowiła zadowolić obie strony! Tuż obok elektronicznej odsłony utworu pojawiła się bowiem kolońska i szlugi (do snu), czyli w wersji zagranej na delikatnym pianinie, którą możecie kojarzyć z dotychczasowych, koncertowych zapowiedzi artystki. Sprawdźcie, która Wam lepiej siądzie!

sanah – kolońska i szlugi, zobacz teledysk!

W końcu jest! sanah podzieliła się właśnie swoim od dawna wyczekiwanym singlem kolońska i szlugi. Zobaczcie teledysk! Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Koniec gierek. kolońska i szlugi […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →