Sanah zapowiada nową trasę koncertową – “Kolońska i szlugi Tour”

Obserwuj nas na instagramie:

Sanah nie skończyła jeszcze swojej debiutanckiej trasy koncertowej, a już zapowiada kolejną. Sprawdźcie, co Was czeka podczas Kolońska i szlugi Tour!

sanah i jej przeboje na żywo

Sanah nie zwalnia tempa. Wraz z początkiem czerwca artystka rzuciła się w wir koncertowy i przemierza całą Polskę z takimi przebojami, jak Szampan, Melodia, No sory, Ale jazz!, ten Stan, czy etc. (na disco) w wersji live. Nic zresztą dziwnego, bowiem to pierwsza trasa koncertowa artystki. Jej fonograficzny debiut przypadł na okres początku pandemii, a w międzyczasie artystka zdążyła wydać jeszcze jeden album – Irenka. Jej pierwsza trasa #NoSory Tour, która aktualnie trwa, obejmuje zatem promocję obu tych wydawnictw.

Zobacz również: Miał być jazz, ale nie ma nawet fajerwerków – recenzja albumu sanah „Irenka”

sanah – etc. (na disco)

sanah zaprasza na Kolońska i szlugi Tour

Sanah po zakończeniu trasy #NoSory Tour nie zamierza jednak odpoczywać i brać urlopu od sceny. Wręcz przeciwnie! Już jesienią sanah wyruszy w kolejną trasę koncertową, tym razem pierwszą, którą zagra w największych halach koncertowych i… na stadionach! w całej Polsce. Sprawdźcie, gdzie wokalistka wystąpi w ramach Kolońska i szlugi Tour!

Kolońska i szlugi Tour, rozpiska

  • 31 października 2021 – Warszawa, COS Torwar
  • 2 listopada 2021 – Wrocław, Hala Stulecia
  • 13 listopada 2021 – Łódź, Atlas Arena
  • 14 listopada 2021 – Kraków, Tauron Arena
  • 16 listopada 2021 – Toruń, Arena Toruń
  • 17 listopada 2021 – Poznań, MTP Pawilon 5
  • 21 listopada 2021 – Gdańsk, ERGO Arena
sanah kolońska i szlugi
sanah – “Kolońska i szlugi Tour”, koncerty

sanah szykuje nowy album?

Kolońska i szlugi to oczywiście nieprzypadkowa nazwa trasy. Szczęśliwcy, którzy byli już na koncertach z trasy #NoSory Tour mieli okazję usłyszeć fragment nowego utworu sanah, który artystka puszczała ze swojego telefonu. Kolońska i szlugi to właśnie tytuł tego nieopublikowanego utworu. Znając sanah, kawałek ten będzie zapowiadał nowe wydawnictwo artystki. Być może EP-kę, którą wokalistka zagra na swoich jesiennych koncertach?

sanah – Kolońska i szlugi, posłuchaj

Sanah nie skończyła jeszcze swojej debiutanckiej trasy koncertowej, a już zapowiada kolejną. Sprawdźcie, co Was czeka podczas Kolońska i szlugi Tour! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins sanah i jej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →