sanah z zupełnie nowym singlem „No sory”


17 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Niespodzianka od sanah! Artystka prezentuje zupełnie nowy utwór. Posłuchajcie za co przeprasza w singlu No sory!

sanah – sukces goni sukces

sanah idzie jak burza. Ta młoda, tegoroczna debiutantka szturmem podbiła rynek muzyczny swoją dziewczęcą autentycznością, szczerością w poruszających tekstach i chwytliwymi, ale też melancholijnymi melodiami. Wszystko to sprawia, że z jej twórczością identyfikują się tysiące fanów, którzy pokochali ją od razu.

Choć debiut sanah i premiera jej pierwszego albumu Królowa Dram przypadły na szczyt pandemii, kiedy to branża muzyczna była niemalże całkowicie zamrożona, artystka świetnie sobie radzi. Zwieńczeniem jej jak na razie krótkiej, ale jakże intensywnej drogi muzycznej było odebranie na jednym ze swoich ostatnich, plenerowych koncertów złotej płyty za debiutancki album oraz potrójnie platynowej płyty za przebojowy singiel Szampan.

sanah złota płyta

sanah prezentuje zupełnie nowy singiel

Wokalistka nie osiada na laurach i już zachwyca swoich fanów kolejnymi nowościami. Choć od premiery Królowej Dram minęły zaledwie trzy miesiące, artystka właśnie opublikowała swój zupełnie nowy singiel No sory, w którym łączy dobrze znaną jej odbiorcom melancholię z radiową przebojowością kojarzoną już chociażby ze wspomnianego Szampana. Posłuchajcie, za co przeprasza sanah w swoim nowym singlu!

sanah – No sory, posłuchaj

Niespodzianka od sanah! Artystka prezentuje zupełnie nowy utwór. Posłuchajcie za co przeprasza w singlu No sory! sanah – sukces goni sukces sanah idzie jak burza. Ta młoda, tegoroczna debiutantka szturmem podbiła rynek muzyczny swoją dziewczęcą autentycznością, szczerością w poruszających tekstach i chwytliwymi, ale też melancholijnymi melodiami. Wszystko to sprawia, że z jej twórczością identyfikują się […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.