kadr z filmu

Bitamina zagrała w filmie “Pod wiatr”. Gdzie oglądać?

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Bitamina wziął udział w nagraniach do nowego polskiego filmu – Pod wiatr, który właśnie miał swoją premierę na platformie Netflix.

Vito Bambino – nie tylko muzyk, ale również aktor

Aktorskie zacięcie lidera zespołu BitaminaMateusza Dopieralskiego aka Vito Bambino – nie jest żadną tajemnicą. Artysta znany jednak bardziej jako wokalista niż gwiazda kinowych ekranów ma na swoim koncie kilkadziesiąt produkcji, głównie niemieckich, w tym Sarajevo, Mörderhus – Der Usedom-Krimi czy Fucking Berlin, którego fragmenty wykorzystano w teledysku do singla Rampage.

Vito Bambino – Rampage, zobacz teledysk!

Bitamina gwiazdami filmu Pod wiatr

Tym razem artysta zadebiutował jednak w filmie wraz ze swoim zespołem Bitamina. Muzycy wzięli udział w nagraniach nowego polskiego filmu NetflixaPod wiatr. Historia w reżyserii Kristoffera Rusa przywołuje upalne lato w środku zimy i przenosi nas na nadmorski Hel, gdzie para głównych bohaterów, nastolatka z bogatego domu (Sonia Mietielica) i instruktor kitesurfingu (Jakub Sasaka), przeżywa szaloną, wakacyjną miłość.

Fale, słońce i pasja towarzyszą w nadmorskim kurorcie zakochanej w instruktorze kitesurfingu nastolatce z zamożnej rodziny – czytamy w opisie filmu.

Miłosne ekscytacje przeplata muzyka, a wydarzenia rozgrywają się przy dźwiękach serwowanych przez Bitaminę. W filmie zobaczymy również Walerię Gorobets, Sebastiana Dela, Agnieszkę Żulewską, Marcina Perchucia, Sonię Bohosiewicz, Grzegorza Małeckiego, Martę Ojrzyńską, Ilonę Ostrowską, Kornelię Strzelecką, Jakuba Kuzia czy Wojciecha Gąssowskiego.

Bitamina Pod wiatr Netflix walentynki film
Bitamina w filmie “Pod wiatr” / kadr z filmu

Pod wiatr – idealna propozycja filmowa na Walentynki

Pod wiatr nie bez powodu ma swoją premierę właśnie w lutym – to idealna propozycja na walentynkowy wieczór! Pod wiatr znajdziecie już teraz na platformie Netflix. Nie przegapcie!

Zobacz również: Netflix zapowiada filmowe nowości na 2022 rok

Bitamina Pod wiatr Netflix walentynki film
“Pod wiatr”- plakat filmu

Zespół Bitamina wziął udział w nagraniach do nowego polskiego filmu – Pod wiatr, który właśnie miał swoją premierę na platformie Netflix. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Vito […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →