screenshot z filmu promującego

Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka ze specjalną promocją aukcji dla WOŚP


31 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka zaprezentowali inspirowany Koncertem Życzeń film, promujący nietypową aukcję dla WOŚP. Sprawdź.

Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka z nietypową zapowiedzią aukcji dla WOŚP

Z okazji 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Dawid Podsiadło przygotował dość nietypowe aukcje promowane specjalnym wideo. Otóż będzie można wylicytować… pozdrowienia, które zostaną odczytane ze sceny podczas najbliższych koncertów wokalisty oraz umieszczone w jego social mediach. Całą akcję promuje film wzorowany na kultowy Telewizyjny Koncert Życzeń, program emitowany w TVP w latach 70., 80. i 90. XX wieku. Nie zabrakło w nim ironicznych przytyków do obecnej władzy, ale jednocześnie życzeń dla Jurka Owsiaka i całej WOŚP z okazji ich trzydziestolecia. W filmie wystąpił także Czesław Mozil, który wykonał „muzyczną dedykację”. Tak o całej akcji promocyjnej na swoim facebooku napisał Dawid Podsiadło:

30 LAT WOŚP pomaga nam zdrowieć. Pięknie.
Z tej okazji przygotowaliśmy co nieco.
Tym razem, w odpowiedzi na liczne prośby o pozdrowienia, życzenia i tak dalej i tak dalej, postanowiliśmy przywołać z przeszłości Koncert Życzeń. To niezwykle ciekawa inicjatywa, dzięki której będziecie mogli wykorzystać mnie w bardzo wyjątkowych okolicznościach.
Jakich wyjątkowych okolicznościach?
No dobra. Powiedzmy sobie tak.
Czy kiedyś ktoś składał Wam życzenia podczas koncertu na stadionie przy kilkudziesięciu tyś. świadków?
Teraz to możliwe, bo ja mogę to dla Was zrobić.
A wszystko po to by wspierać WOŚP.

– Dawid Podsiadło na swoim Facebooku

Koncert Życzeń

Najbliższe koncerty Dawida Podsiadły

Najbliższe koncerty Dawid Podsiadło zagra w 4 czerwca w Gdańsku, 18 czerwca we Wrocławiu oraz 22 czerwca w Chorzowie. Będą one powrotem do grania w koncertów w zwyczajowym składzie. Ostatnia trasa Dawida PodsiadłyLeśna Muzyka – była grana bowiem w poszerzonym składzie bandu, z nowymi aranżacjami. Podczas trzech najbliższych koncertów zostaną przeczytane życzenia zwycięzców aukcji, które znajdziecie tutaj (Gdańsk, Wrocław, Chorzów). Ponadto uruchomiona została eskarbonka Dawida Podsiadły dla wszystkich osób chcących wspomóc WOŚP, ale niebiorących udziału w aukcjach.

Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka zaprezentowali inspirowany Koncertem Życzeń film, promujący nietypową aukcję dla WOŚP. Sprawdź. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Dawid Podsiadło i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →