sanah dzieli się tytułowym singlem z debiutanckiego albumu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na tydzień przed premierą albumu, sanah podzieliła się tytułowym singlem. Zobaczcie teledysk do utworu Królowa dram.

Już w najbliższy piątek do sprzedaży i na serwisy streamingowe trafi wyczekiwany, debiutancki album od sanah. Krążek Królowa dram początkowo miał ukazać się pod koniec marca, jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią, artystka zdecydowała się przełożyć premierę. W międzyczasie, aby umilić czas oczekiwania, wokalistka podzieliła się utworem róże, który powstał w czasie kwarantanny w jej domu.

sanah – róże

Na tydzień przed premierą płyty, sanah dzieli się kolejnym singlem

Zanim będziemy mogli posłuchać materiału z płyty w całości, sanah udostępniła trzeci, po Szampanie i Melodii, singiel promujący wydawnictwo. Tym razem jest to tytułowy utwór – Królowa dram.

Za reżyserię klipu odpowiadają: Michał Pańszczyk i THEDREAMS studio. Sprawdźcie efekt:

sanah – Królowa dram

Debiutancki album sanah to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. Artystka w roku 2019 wydała EPkę Ja na imię niewidzialna mam. Stworzyła także cover trzech piosenek Dawida Podsiadło po tym, jak muzyk wykonał jej utwór Cząstka na jednym ze swoich koncertów. Wydany na początku roku singiel Szampan szturmem wdarł się na listy przebojów i od tego czasu każda kolejna nowość od sanah cieszy się ogromną popularnością.

Album Królowa dram ukaże się 8 maja, ale możecie go już zamówić w przedsprzedaży. Jest on dostępny w 4 różnych wersjach: podstawowej, deluxe, deluxe box oraz na winylu.

Na tydzień przed premierą albumu, sanah podzieliła się tytułowym singlem. Zobaczcie teledysk do utworu Królowa dram. Już w najbliższy piątek do sprzedaży i na serwisy streamingowe trafi wyczekiwany, debiutancki album od sanah. Krążek Królowa dram początkowo miał ukazać się pod koniec marca, jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią, artystka zdecydowała się przełożyć premierę. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

sanah wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.