sanah i Artur Rojek – jest kolejny singiel z “Uczty”

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił właśnie czwarty singiel z Uczty od sanah. W utworze Tęsknię sobie artystce towarzyszy Artur Rojek. Posłuchajcie.

Początkowo Uczta zapowiadana była jedynie jako trasa koncertowa, podczas której do sanah na scenie dołączą goście, których artystka zapowiadała za pomocą grafik rozpoczynających się od słów “Jestem fanką…”. Wśród nich znaleźli się m.in. Dawid PodsiadłoVito BambinoKwiat JabłoniArtur RojekAnia Dąbrowska, Grzegorz Turnau czy Igor Herbut. 

sanah koncerty Uczta Podsiadło Vito Bambino Kwiat Jabłoni Artur Rojek
sanah

Gdy w sieci zaczęły pojawiać się kolejne single, stało się jasne, że oprócz koncertów będzie też płyta.

„Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.
Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

– zapowiada artystka

Sprawdź także: Sanah – „Uczta”, goście i… nowy album! Wiemy, kiedy premiera

Wydawnictwo będzie liczyć jedenaście utworów i ukaże się już za niecały miesiąc – 15 kwietnia 2022 roku. Płytę w przedsprzedaży można zamówić tutaj.

sanah w duecie z Arturem Rojkiem

Do tej pory Ucztę promowały single Mamo tyś płakała w duecie z Igorem Herbutem, Szary Świat z Kwiatem Jabłoni i Czesława z Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic. Dziś swoją premierę miał kolejny utwór z albumu. W Tęsknię sobie gościnnie wystąpił Artur Rojek.

o tęsknocie piosnka.

– napisała pod utworem sanah

sanah i Artur Rojek – Tęsknię sobie


sanah – Uczta Tour 2022, rozpiska koncertów

Szykuje się wyborna uczta, serwowana przez sanah w roli szefa kuchni. Tego menu długo nie zapomnicie! Sprawdźcie, gdzie odbędą się pozostałe koncerty z trasy!

Do sieci trafił właśnie czwarty singiel z Uczty od sanah. W utworze Tęsknię sobie artystce towarzyszy Artur Rojek. Posłuchajcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Początkowo Uczta zapowiadana była jedynie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →