fot. Facebook/Ania Leon

Festiwal NADA 2022 – koncerty, emocje, doświadczenia


09 września 2022

Podziel się newsem:

Festiwal NADA startuje już po raz piąty, a w programie jak zwykle: mnóstwo sztuki i jeszcze więcej kultury. Koncert zagra m.in. duet RYSY.

Festiwal NADA: pogadajmy o kulturze

Tegoroczna edycja Festiwalu NADA to piąta edycja imprezy stacjonującej w Toruniu. Wydarzenie swobodnie łączy ze sobą wątki ze świata kultury, co sprawia, że w jego programie każdy może znaleźć coś dla siebie. Wystawy, panele dyskusyjne, koncerty (a po koncertach aftery, wiadomo): to wszystko czeka na festiwalowiczów już za niecałe dwa tygodnie w mieście Kopernika.

Największe atrakcje dla muzycznych freaków odbędą się w dwa ostatnie dni festiwalu (ale warto też pamiętać o wystawie Współwymiary czy pogadance o debiutach z Pawłem Jóźwickim z Jazzboya). Finałem wydarzenia będą jednak koncerty, podczas których w toruńskich klubach wystąpią znani i zasłużeni artyści.

Festiwal NADA 2022 bilety
fot. materiały prasowe

Kto wystąpi na Festiwalu NADA?

Najważniejsze pytanie brzmi: jaki będzie line-up i kto dokładnie zagra podczas eventu? Koncerty będą odbywać się przez dwa dni (tj. w piątek i sobotę przedostatniego tygodnia września) i każdego wieczoru swoje show zagra dwóch artystów. Na pierwszy ogień pójdzie Daria ze Śląska oraz Ta Ukrainka, natomiast zamknięcie festiwalu uświetnią koncerty zespołu RYSY oraz Ani Leon.

Ania Leon – Łezki (Official Video), posłuchaj singla!

Festiwal NADA 2022 – Toruń – bilety

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 września w Toruniu. Koncerty będą mieć miejsce w dwóch klubach: gospodarzem pierwszego dnia festiwalu będzie Tumult, natomiast drugiego dnia tę rolę przejmie NRD. Bilety na Festiwal NADA są dostępne na stronie Biletomat.pl.

23 września, Tumult, Toruń – Daria ze Śląska, Ta Ukrainka – bilety
24 września, NRD, Toruń – RYSY, Ania Leon – bilety

Festiwal NADA startuje już po raz piąty, a w programie jak zwykle: mnóstwo sztuki i jeszcze więcej kultury. Koncert zagra m.in. duet RYSY. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Kup bilet na Festiwal NADA | 23-24 września | Toruń

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →