fot. Facebook/Ania Leon

Festiwal NADA 2022 – koncerty, emocje, doświadczenia


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Festiwal NADA startuje już po raz piąty, a w programie jak zwykle: mnóstwo sztuki i jeszcze więcej kultury. Koncert zagra m.in. duet RYSY.

Festiwal NADA: pogadajmy o kulturze

Tegoroczna edycja Festiwalu NADA to piąta edycja imprezy stacjonującej w Toruniu. Wydarzenie swobodnie łączy ze sobą wątki ze świata kultury, co sprawia, że w jego programie każdy może znaleźć coś dla siebie. Wystawy, panele dyskusyjne, koncerty (a po koncertach aftery, wiadomo): to wszystko czeka na festiwalowiczów już za niecałe dwa tygodnie w mieście Kopernika.

Największe atrakcje dla muzycznych freaków odbędą się w dwa ostatnie dni festiwalu (ale warto też pamiętać o wystawie Współwymiary czy pogadance o debiutach z Pawłem Jóźwickim z Jazzboya). Finałem wydarzenia będą jednak koncerty, podczas których w toruńskich klubach wystąpią znani i zasłużeni artyści.

Festiwal NADA 2022 bilety
fot. materiały prasowe

Kto wystąpi na Festiwalu NADA?

Najważniejsze pytanie brzmi: jaki będzie line-up i kto dokładnie zagra podczas eventu? Koncerty będą odbywać się przez dwa dni (tj. w piątek i sobotę przedostatniego tygodnia września) i każdego wieczoru swoje show zagra dwóch artystów. Na pierwszy ogień pójdzie Daria ze Śląska oraz Ta Ukrainka, natomiast zamknięcie festiwalu uświetnią koncerty zespołu RYSY oraz Ani Leon.

Ania Leon – Łezki (Official Video), posłuchaj singla!

Festiwal NADA 2022 – Toruń – bilety

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 września w Toruniu. Koncerty będą mieć miejsce w dwóch klubach: gospodarzem pierwszego dnia festiwalu będzie Tumult, natomiast drugiego dnia tę rolę przejmie NRD. Bilety na Festiwal NADA są dostępne na stronie Biletomat.pl.

23 września, Tumult, Toruń – Daria ze Śląska, Ta Ukrainka – bilety
24 września, NRD, Toruń – RYSY, Ania Leon – bilety

Festiwal NADA startuje już po raz piąty, a w programie jak zwykle: mnóstwo sztuki i jeszcze więcej kultury. Koncert zagra m.in. duet RYSY. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →