materiały prasowe

RY X, Balthazar i wielu innych, czyli pierwsze ogłoszenie od Salt Wave Festival 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jedyny słuszny kierunek na tegoroczne muzyczne wakacje to Półwysep Helski — umacnia nas w tym pierwsze ogłoszenie od Salt Wave Festival.

Festiwalowe lato 2022: kierunek — Hel

Po obostrzeniowych kłodach, jakie pod nogi organizatorów nadmorskiego Salt Wave Festival rzuciła w ostatnich latach pandemia, wydarzenie powraca w zachwycającej kondycji. W zeszłym roku line-up imprezy zasilali jedynie polscy artyści (co oczywiście nie czyniło go słabszym!), jednak już tego lata Salt Wave Festival ugości również wiele zagranicznych gwiazd, a wśród nich…

Zobacz również: Salt Wave Festival – „Ach, jak przyjemnie”. Trzecią edycję imprezy promuje Sonar

Salt Wave Festival 2022 ogłasza! Kto zagra?

Wraz z oficjalną zapowiedzią nadchodzącej trzeciej edycji festiwalu organizatorzy podzielili się z nami pierwszym, naprawdę mocnym ogłoszeniem. Tego lata w Jastarni zagrają:

  • Przygotowujący się do premiery swojego nowego wydawnictwa australijski song writer, posiadacz czarującego wokalu, ekspert od poruszania najczulszych strun — dosłownie i w przenośni — RY X!
RY X na Salt Wave Festival 2022
RY X na Salt Wave Festival 2022
  • Uwielbiani nad Wisłą belgijscy specjaliści od szeroko rozumianego indie rocka, którzy w swojej twórczości w niekonwencjonalny sposób łączą takie gatunki jak folk, funk, jazz, a nawet elektronika — Balthazar!
Balthazar na Salt Wave Festival 2022
Balthazar na Salt Wave Festival 2022
  • Kolejni reprezentanci sceny australijskiej, czyli braterski duet specjalizujący się w indie-rockowych brzmieniach — Lime Cordiale!
Lime Cordiale na Salt Wave Festival 2022
Lime Cordiale na Salt Wave Festival 2022
  • Gitarowe objawienie, autorzy przebojowego kawałka My Tape, którzy podczas swojego polskiego koncertu będą promować zeszłoroczny album The Original Motion Picture SoundtrackSaint Motel!
Saint Motel na Salt Wave Festival 2022
Saint Motel na Salt Wave Festival 2022
  • Artystka, dla której wyraz “granice” mógłby w ogóle nie istnieć, bowiem w jej twórczości ograniczają ją tylko i wyłącznie własne pokłady kreatywności, a tego jej nie brakuje, co udowodniła ostatnio grając trasę koncertową ze… swoją książką! – Mery Spolsky!
Mery Spolsky na Salt Wave Festival 2022
Mery Spolsky na Salt Wave Festival 2022
  • Podbijająca polską scenę muzyczną, balansująca między popem a R&B, zajwiskowa — Zalia!
Zalia na Salt Wave Festival 2022
Zalia na Salt Wave Festival 2022
  • Absolutna legenda polskiej sceny hip-hopowej, skład, który nigdy nie zawodzi, a ich vibe w mgnieniu oka udziela się przekrojowej publiczności, posiadacze inteligentnego humoru, zręcznej puenty oraz niebanalnego stylu — Łona i Webber + The Pimps!
Łona i Webber & The Pimps na Salt Wave Festival 2022
Łona i Webber & The Pimps na Salt Wave Festival 2022

Salt Wave Festival 2022 – kiedy i gdzie odbędzie się festiwal?

Tegoroczna edycja Salt Wave Festival odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia w Jastarni na Półwyspie Helskim. Nie może Was tam zabraknąć, zwłaszcza że ogłoszeni do tej pory artyści, którzy zaprezentują się na dwóch festiwalowych scenach to dopiero początek line-upu wydarzenia!

RY X, Balthazar Salt Wave Festival 2022
Salt Wave Festival 2022

Jedyny słuszny kierunek na tegoroczne muzyczne wakacje to Półwysep Helski — umacnia nas w tym pierwsze ogłoszenie od Salt Wave Festival. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →