screen z teledysku „Poszło"

Vito Bambino, ale to „Poszło”. Trochę pop, trochę gangsta


07 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Vito Bambino rozkręca się solowo i wjeżdża z buta w branżę z kolejnym singlem. Poszło to taki lovesong, ale sami widzicie, jak to… wyszło.

Vito Bambino – od popera do rapera na jednym tracku

Ja do Vito czuję miętę, ale jednocześnie nie powstrzymuje mnie to od krytyki – kiedy ta jest konieczna. Po Poczekalni miałam mieszane uczucia, jednak co nowe sole, to nowe zachwyty. I w nich Mateusz jest bliski bitaminowej muzyce (to jest stabilny związek, a nie toksyczne przywiązanie), lecz jej ujście należy już zdecydowanie bardziej do niego. Nudy zapunktowały pierwsze, Maj to piosenka znad jeziora, więc również miła, a ten trzeci singiel (gościnki gościnkami, tychże nie liczę) to jak suma wszystkich (lub chociaż aktualnych) namiętności artysty. Jest lekko i popowo, ale do czasu, kiedy Vito Bambino wejdzie na bit ze swym rapowym sznytem. Trochę może to zajeżdżać oldschoolem, ale broń Boże, to są totalnie alternatywne czasy, alternatywny język. U Mateusza vibe’em zawsze będzie luz, solidna porcja dystansu. Poszło i się rozkręca.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Vito Bambino

Vito Bambino Poszło
screen z teledysku Poszło

Zrozumieć jego dziaby…

Tekstowo Vito jest bliski sobie, po prostu i na tym temat można zakończyć. Muzycznie i produkcyjnie w Poszło maczali również palce Moo Latte oraz Amar Ziembiński, czyli raz, że dobre ziomki, dwa, że pod względem estradowym łączy ich wybitne porozumienie z Mateuszem.

Od numeru do klipu już prosta droga, a Poszło siedzi, właściwie ukorzenione. Teledysk (w reżyserii Vito) też rekomenduję łyknąć, wydziarana klata raczej nikogo nie odstraszy.

Vito Bambino – Poszło

Vito Bambino w Miastosferze: Mój stan umysłu nie jest mainstreamowy

Artysta niedawno był gościem pierwszego odcinka nowego sezonu Miastofery. W podcaście prowadzonym przez Novikę i Mr. Lexa opowiedział o swoim state of mind, nawiązał do rapowych ciągot oraz zdradził, jak bliskie są mu teksty Kaśki Sochackiej.

Na TikToku IDĘWTANGO złapiecie wiele muzycznego i lifestyle’owego contentu, a poniżej możecie obejrzeć epizod z Mateuszem. Pozostałe odcinki Miastosfery znajdziecie na YouTubie na kanale IDĘWTANGO.

Vito Bambino rozkręca się solowo i wjeżdża z buta w branżę z kolejnym singlem. Poszło to taki lovesong, ale sami widzicie, jak to… wyszło. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Vito Bambino – Poznań, B17 [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →