screen z teledysku „Poszło"

Vito Bambino, ale to “Poszło”. Trochę pop, trochę gangsta


07 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Vito Bambino rozkręca się solowo i wjeżdża z buta w branżę z kolejnym singlem. Poszło to taki lovesong, ale sami widzicie, jak to… wyszło.

Vito Bambino – od popera do rapera na jednym tracku

Ja do Vito czuję miętę, ale jednocześnie nie powstrzymuje mnie to od krytyki – kiedy ta jest konieczna. Po Poczekalni miałam mieszane uczucia, jednak co nowe sole, to nowe zachwyty. I w nich Mateusz jest bliski bitaminowej muzyce (to jest stabilny związek, a nie toksyczne przywiązanie), lecz jej ujście należy już zdecydowanie bardziej do niego. Nudy zapunktowały pierwsze, Maj to piosenka znad jeziora, więc również miła, a ten trzeci singiel (gościnki gościnkami, tychże nie liczę) to jak suma wszystkich (lub chociaż aktualnych) namiętności artysty. Jest lekko i popowo, ale do czasu, kiedy Vito Bambino wejdzie na bit ze swym rapowym sznytem. Trochę może to zajeżdżać oldschoolem, ale broń Boże, to są totalnie alternatywne czasy, alternatywny język. U Mateusza vibe’em zawsze będzie luz, solidna porcja dystansu. Poszło i się rozkręca.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Vito Bambino

Vito Bambino Poszło
screen z teledysku Poszło

Zrozumieć jego dziaby…

Tekstowo Vito jest bliski sobie, po prostu i na tym temat można zakończyć. Muzycznie i produkcyjnie w Poszło maczali również palce Moo Latte oraz Amar Ziembiński, czyli raz, że dobre ziomki, dwa, że pod względem estradowym łączy ich wybitne porozumienie z Mateuszem.

Od numeru do klipu już prosta droga, a Poszło siedzi, właściwie ukorzenione. Teledysk (w reżyserii Vito) też rekomenduję łyknąć, wydziarana klata raczej nikogo nie odstraszy.

Vito Bambino – Poszło

Vito Bambino w Miastosferze: Mój stan umysłu nie jest mainstreamowy

Artysta niedawno był gościem pierwszego odcinka nowego sezonu Miastofery. W podcaście prowadzonym przez Novikę i Mr. Lexa opowiedział o swoim state of mind, nawiązał do rapowych ciągot oraz zdradził, jak bliskie są mu teksty Kaśki Sochackiej.

Na TikToku IDĘWTANGO złapiecie wiele muzycznego i lifestyle’owego contentu, a poniżej możecie obejrzeć epizod z Mateuszem. Pozostałe odcinki Miastosfery znajdziecie na YouTubie na kanale IDĘWTANGO.

Vito Bambino rozkręca się solowo i wjeżdża z buta w branżę z kolejnym singlem. Poszło to taki lovesong, ale sami widzicie, jak to… wyszło. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]


ZOBACZ: Vito Bambino – Poznań, B17 [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →